| asdfsdasdf a întrebat:

Mi-au aparut niste chestii albe pe capul penisului si pe partea interioare a pielii penisului. Nu ma ustura, nu ma dor si se pot lua. Este in regula?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de smegma. Spala cu apa calduta si cu sapun penisul decalotat la maxim. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este bine ce se intampla. Pentru a scapa de dureri si de acele chestii, poti sa speli zilnic, penisul, cu apa si sapun si vei vedea ca vei scapa de aceste neplaceri.

| asdfsdasdf explică (pentru Emilian65):

Nu ma ustura si nu ma doare. Efectiv sunt niste chestii albe care doar ma ingrijoreaza pe mine. Vreau doar sa stiu cum pot scapa de ele si daca e bine sau nu daca le am

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca aceste chestii dispar dupa ce ai folosit apa si sapun este in regula, daca nu si incepi sa ai ceva usturimi, dureri iti recomand o vizita la un dermatolog.

| asdfsdasdf explică (pentru MihaiNicu23):

Cum m-ai exact sa ma spal?