| LiviuSam a întrebat:

Mi s-a întâmplat de mai multe ori... Dacă beau nu mi se mai scoală. Și cad într-o situație incomodă când ajung la moment... E ceva de la sănătate sau ceva normal?
P. S nu sunt din România... Nu studiez limba română

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana si depinde si de varsta. Daca bei de uiti de tine, clar nu o sa mai ai cu ce face treaba.

| corbulalbrosu a răspuns:

Alcoolul consumat in cantitate mai mare (exces) in majoritatea cazurilor devine/reprezinta ''dusmanul''potentei masculine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este normal din cate am citit si am auzit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde si cati ani ai si cat de rutinat esti.
Eu acum nu mai beau, dar cand beam mi se scula, dar nu puteam sa ejaculez sau daca o faceam, o faceam cu multa stradanie si greutate.
Un pahar de 50 grame tuica poate sa intarzie ejacularea, dar nu sa impiedice sa ti se scoale. Dar alcoolul si berea in cantitati mai mari pot sa inhibe dorinta de sex a organului.

| VladAntonio a răspuns:

Haha alcoolul nu este cel mai bun prieten al erecției, așadar înainte de a te face de ras ia in considerare acest fapt!