| croissant a întrebat:

Mi se pare ciudat ca baiatul de care imi place cu toate ca si el imi spusese ca ma place nu mai este activ pe Facebook si pe wapp de cateva zile. Eu i-am scris pe wapp dar niciun raspuns iar azi i-am lasat un mesaj pe telefon si la fel nu mi-a raspuns. L-as suna dar nici nu as vrea sa par exagerata. S-o fi intamplat ceva sau? Nu inteleg

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este interesat de persoana ta, asta s-a intamplat.
Ti-a spus probabil ca te place si el de rusine, dar prin ignorarea mesajelor iti spune calr, ca de fapt nu este interesat de tine.

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Tu nu intelegi ca nu te place? Credeam c-o lamurisem ultima data cand ti-am raspuns la o intrebare. Chiar nu e evident ce se intampla? De ce insisti tu sa te supui unei eventuale umilinte din partea lui?

| stef87 a răspuns:

Eu zic sa nu te ambalezi prea mult. Imi aduc aminte de vestitele intrebari ca de ce nu raspunzi la apel/mesaje si stai, nu aveam relatii cu persoanele. Prea multa disperare pentru lucruri care nu sunt urgente. Chiar trebuie dat mereu explicatie ca e omul ocupat si chiar singura explicatie vazuta e ca gata, totul s-a terminat?

| Hammurabi a răspuns:

Dacă un băiat îți spune că te place nu înseamnă neapărat că e interesat de tine, sau că vrea să aibă o relație cu tine, sau că te va căuta sau va aștepta să îl cauți.
Dacă era interesat, el era cel care ar fi dat un semn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea nimeni sa se încurce cu tine vad ca, rar mai găsești un om valoros în ziua de azi. Nu mai Ipocriți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă păteai tu ceva sunt sigur ca el nu se îngrijora pentru tine. Când ai de gând sa te maturizezi? Sa realizezi ca doar tu pui suflet în relații și alții nu; ca sunt nepăsători și indiferenți. Zi, când te vei maturiza? În toate relațiile descrise de tine relatai ca suferi după ei, ca îți pasa de ei, și ca ei nici nu te suna sa te întrebe de sănătate. Ești copil? Ai vreun handicap mintal?

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Buna croissant! Vreau sa iti spun parerea mea din punctul de vedere al unui baiat, si anume, daca noi in general placem o persoana si o vrem cu adevarat ne gasim timp oricand sa dam un mesaj, nici nu se pune problema sa o ignoram cu zilele, chiar daca avem probleme foarte mari in familie sau oricare al gen nu exista sa nu dam macar un mesaj sa dam explicatii, la tine cel mai probabil, ti-a zis pe moment ca te place, dupa si-a schimbat parerea si nu a gasit alta metoda sa iti dea de inteles decat sa te ignore. Sfatul meu este sa rupi orice legatura cu el si sa incerci sa iti vezi in continuare de viata. Sunt sigur ca la un moment dat va aparea persoana potrivita in viata ta care te va iubi si te va pretui asa cum meriti de fapt happy Toate cele bune iti doresc

| Silviu0792 a răspuns:

Simplu omul si-a gasit alta pasare, asa-i ca e minunat cand te refuza unul, raiul pe pamant, voi treceti mai greu peste astfel de situatii in care noi baietii le avem zilnic de dus cu voi in materie de dating

| Cupidonul69 a răspuns:

Poate a murit zic sa il suni

| mataestefrumoasa a răspuns:

Mort probabil