| angelinthedark a întrebat:

Mi se pare ciudat ca prietenul meu s-a cam schimbat. dau fundita pentru cine ma ajutahappy...deci de obicei se comporta frumos cu mine, ma suna, ne vedem des, e tandru cu mine, ma respecta si ma face sa mai simt iubita si imi acorda atentie asa de obicei.noi nu am facut sex inca, adica eu sunt virgina si am zis ca o fac cu el, eram pe punctul de a o face dar ne-am oprit ca ma durea, apoi el m-a inteles nu a zis nimic, am zis ca incercam altadata, ceea ce ma mira e faptul ca desi de obicei se purta frumos, de cand am incercat sa o facem, ma suna toata ziulica, imi zice ca ma iubeste, ca ii dor de mine, vb mult mai frumos desi mereu a vb acum parca e mai ceva, si m-a intr ca cand o facem, deci eu cred ca poate el se comporta asa ca sa ma ademeneasca sa o fac cu el ca e prea de tot cum se comporta, prea frumos mi se parehappy, si m-am gandit ca stie ca vr sa mai incercam si de aceea e asa ca sa nu ma razgandesc eu sau stiu eu, de Pasti a zis ca vrea sa petrecem impreuna la el, de revel am fost cu el, de craciun la fel, in fine ceea ce vr sa spun cu asta e faptul ca mereu mi-a acordat atentie si tot ce a facut am facut impreuna, daca mergea la disco ma lua si pe mine si nu ma lasa balta sau sa se dea la altele era mereu langa mine si mi-a aratat prin gesturile lui ca tine la mine, prin vorbe, mi-a facut cadou de ziua indragostiilor, mi-a oferit bani la nevoie desi nu am acceptat, toti siu ca sunt cu el si de fata cu toti ma saruta, ma ia in brate si le spune tuturor ca ma iubeste...va povestesc asta pentru ca as vrea sa stiu dupa parerea voastra daca ma iubeste cu adv, stiu ca eu trebuie sa imi dau seama dar asa vr sa parerea altora ca eu poate gresesc, si va intr oare vrea sa faca doar sex cu mine ca de cand am incercat parca mai ceva ca inainte este acum, ma suna de nu st cate ori pe zi si in atunci cand am vr sa o facem tot imi zicea ca ma iubeste mult, a fost atent cu mine si cand i-am zis ca ma doare m-a inteles si s-a dat la o parte in plus era ff tandru, ma lua in brate, ma saruta, totul a fost ok doar ca eu nu am putut, ce credeti? De ce oare de cand am incercat e asa, oare vrea doar sex sau ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| yomya a răspuns:

Mai draguta.deci el se purta frumos si inainte deci dupa parerea mea nu este nevoie sa te ingrijorezi.sexul este un lucru important intr-o relatie si cel mai important este sa fii tu pregatita in primul rand psihic.Cred ca te iubeste.acum se simte mai unit de tine...si asa cum spuneam o relatie frumoasa, serioasa trebuie sa aiba de toate incredere, iubire, respect, sex numai ca toate vin cu timpul nu vine nimic fara sa nu faci nimic...nu trebuie sa te ingrijorezi parerea mea acum nu stiu tu il cunosti mai bine pup la tine sper ca am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Va veni si momentul in care vei suporta durerea, nu poti fugi o viata intreaga nu? Eu ti-am mai zis ca da te iubeste din cate ai povestit, se poarta mai frumos cu tine probabil a vazut ca nu l-ai mintit si ca inca esti virgina, si ce crezi ca daca nu te iubea si voia doar sex se dadea la o parte si intelegea ca te doare? Acum pe bune daca asta voia o facea.winkingSper sa nu iti mai faci probleme de genul asta ca din cate spui nu vad sa te paraseascawinking succes

| Silviu591 a răspuns:

Pai poate te iubeste si mai mult.acum ca ati incercat ceva.niciodata nu e bine pentru voi.cand este prea tandru si nu mai stiu ce nu e bine.cand se poarte indiferent nu e bine. nu te vrea doar pentru sex. te vrea pentru ca te iubeste.si din cate am citit mi se pare ca aveti o relatie de ceva timp.dei nu ar fi timpul s`o? asta e doar parerea mea.oricum.nu te va parasi. e sigur asta.

| Pupily92 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste cu adevarat. aveti ceva timp de cand sunteti impreuna, zici ca te ia peste tot cu el...se poarta asa cu tine(de cand ati incercat s-o faceti) ca sa nu crezi ca e suparat pe tine, ca e rabdator si probabil se simte mai atras/unit de tine. iubiti-va in continuare kiss :X

| yomya a răspuns:

Aaaa si ink ceva pe toate ne-a durut prima data si cghiar si dupa de cateva ori asa ce nu trebuie sa disperi si lasa lucrurile sa mearga de la sine pentru ca si data viitoare te va durea cand vei incerca asa ca nu ai rezolvat nimic daca te-ai oprit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca te iubeste cu adevarathappy sunteti de ceva timp impreuna. el poate sa poarta mai frumos acum cu tine(dupa ce ati incercat s-o faceti) ca sa nu crezi ca e suparat pe tine sau mai stiu eu ce.si probabil se simte mult mai atras/unit de tinehappy iubiti-va mult:X kiss

| blackpussy a răspuns:

Daca zici ca si inainte iti vorbea asa atunci dupa parerea mea eu zic ca te iubeste...altfel ai observa si tu schimbari dupa ce zici ca ati incercat...winking