| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat foarte tare si imi este cam rusine sa il intreb daca si el ma place sau daca vrea sa fie cu mine ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa-l intrebi asta sau sa-i spui asta. Baga-te in seama cu el, vorbeste cu el. Mai intai dai de inteles ca il placi si dupa aceea. Daca nu va cunoasteti prea bine fa in asa fel incat sa va cunoasteti si sa aiba incredere in tine. Nu una, doua "hai sa fi cu mine". Nu se face asa. happy

| Pιxxιε a răspuns:

Sunt multe metode...Eu zic sa apelezi la un mass gen:Ce parere ai despre mine.sau daca nu. deschizi o discutie legata de dragoste.relatii.etc.Eu cred ca se va prinde.Il intrebi. Ce ti-ai dori de valentines day? Cu cine iti petreci ziua...Si afli mai multe despre el. Zici si tu ca ink nu ti-ai gasit ''valentinul''. Si poate o sa te intreba daca ai vrea sa iti petreci ziua cu el. un pupic. o bomboana.Si daca tie rusine sa ii zici ca iti place de el in fata. ii zici pe mess ca un baiat ca el ai cauta. E cea mai simpla si mai clasica metoda, fara sa te faci de ras.iti arati sentimentele. Sper ca te-am ajutat!:*

| ElevatorStricat a răspuns:

De faimoasa valentyne day Ia un bilet si dai-l scriind in el ceea ce simti pentru el daca si el te iubeste iti va raspunde sau va veni la tine si iti va spune

| Symonel10 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie si nu stiu ce sa fac. Multi mi-au spus sa-i spun tipului ce simt pentru el dar imi este putin rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i spune nimic, nu-i scrie nimic ci multumeste-te sa fii mai mereu in preajma lui la bine si la greu.Sint sigur ca va vedea fara prea multe vorbe.