| lolly a întrebat:

Minorii au voie cu trenul? Sa mearga? Scz categoria e cea mai citita. Vreau niste detalii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeepLooking a răspuns:

Sigur ca au voie! Daca esti la scoala iti poti cumpara bilet cu reducere de 50%. Pai, cum faci...te duci la gara, la o casa de bilete si ceri un bilet pana la statia pe care o vrei tu.Si daca dai si carnetul de note (vizat) calatoresti cu reducere 50%. happy

6 răspunsuri:
| anaservic a răspuns:

Da, bineinteles, eu am mers neinsotita si nu am avut niciun fel de problema! cumpara-ti bilet si totul e in regula.

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Da au voie! chiar au sh reducere daca inca mai sunt elevi sh merg cu carnetul de elev la acasa de bilete platesc jumatate din suma biletului!winking
sper ca te-am ajutat!batting eyelashes:*

| Love96_3971 a răspuns:

Da au voie. eventual insotiti dar cred ca se poate si singuri

| mady_8925 a răspuns:

Logic ca au voie.
Persoanele de toate varstele au voie sa mearga cu trenul.

dc n ar avea?

| ZuZu_5648 a răspuns:

Ma atata timp cat dai banul ai voie sa mergi laughing

| EuCiocolataVanilata a răspuns:

Daalaughing)) lol.Varamea pleca la gagicasu fara sa stie nimeni in alt oras cu trenul si are 15 ani laughing).tu ce crezi?