| Bojica96 a întrebat:

Mirosul femeilor în zona intimă diferă de la una la alta sau toate femeile au cam același miros?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Contrar ideilor create in urma vizionarii exagerate de materiale porno, femeile nu sunt niste produse identice, sau sortate pe categorii. Femeile "e" niste uameni si ele, ca si tine.
Cum si tu mirosi diferit de la o zi la alta, in functie de activitati, ultimul dus, si produsele cosmetice folosite, la fel si ele, put, miros sau niciuna, in functie de "cum le prinzi".

| ShamelessQboy a răspuns:

Da diferă, si marefer chiar la cele cu o igienă perfectă, depinde si de alimentație, din ce zona si traditie provine, spre exemplu indiencele, au un miros specific cred ca este din cauza alimentației lor, miros neplacut pentru mine...
Si mai sunt si oameni cu dereglare hormonala, care iarsi pot avea anumite mirosuri...

| Kimball a răspuns:

Clar o femeie care se spala are miros diferit fața de una care nu a vazut sapun in viața ei, e logic in *** ca diferahappy

| Butin a răspuns:

Au mirosul p..lii de regula toate. Doar alea care nu prea vad apa iti rup nasu

| aurgrigor8 a răspuns:

Diferă...