| RAY a întrebat:

Misogismul oare are o legatura cu homosexualitatea? Barbatii care urasc femeile nu sunt homosexuali, de fapt?

Răspuns Câştigător
| AnonimaTimida a răspuns:

Nu sunt homosexuali ci frustrati, raniti de femei + educatie gresita.

| RAY explică (pentru AnonimaTimida):

Bun raspuns, complexe, frici interioare, dezamagiri

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat. Chiar am intalnit un baiat homosexual care se purta exemplar cu orice fata si era plin de bun simt

| Drimmero a răspuns:

Nu apar femeile mai mult decat trebuie,, dar trebuie sa fi debil mintal sa judeci femeile pentru absolut orice, pana la urma o femeie ne-a dat viata, dar sunt unele copile care pun tunurile pe toti barbatii, de parca ne-ar cunoaste pe toti ca sa ne puna in aceeasi aluat. Le-au parasit si pe ele Gheorghe din deal si gata, sunt mari dive...
Nu stiu ce sa zic daca are legatura cu aia sau nu, dar multi homo dau dovada de misoginism,, lasa-i sa fie asa, noua sa ne placa fetele/femeile!

| johnnny123 a răspuns:

În realitate homosexualii tratează femeile cu mai mult respect decât le tratează heterosexualii.

Nu cred că am auzit de vreun caz în care un homosexual a discriminat sau a fost violent cu o femeie. În vasta majoritate a cazurilor, ăsta este domeniul heterosexualilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ci doar au o educatie de rahat

| zHeArTz a răspuns:

Nu are treaba... si este 'Misogism' nu 'Mosigism'.
Reprezinta lipsă de încredere față de calitățile morale ale femeilor; atitudine negativă față de femei. Nu are treaba cu orientarea sexuala!

| Ela05 a răspuns:

Nu are nici o legătură. Homosexualitatea este o orientare sexuală nu are nimic de văzut cu misogismul.