| InYourMind a întrebat:

Na știu ca suna penibil dar nu știu dacă e o problema sau mi se pare.

Deci când fac sex cu iubi nu ma mai excit asa ca înainte și adică el îmi reproșează ca nu îl iubesc și nu vreau sa o fac cu el ca ma gândesc la altul și ca l-as lasă oricând. Dar îl iubesc și adică țin la el, dar face niște lucruri care ma fac sa simt prost.

Adică el ma atinge, ma sărută dra când o face propriu zis nu mai am chef, il iubesc și vreau dar parca asa nu ma mai atrage sexual și știu dacă e vina mea sau a lui sau a altcuiva.

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar sex oral iti face?

| doctorandus a răspuns:

Preludiu iti face? Ca la femei nu devii uda la comanda.

| Donsavas a răspuns:

E normal sa nu te mai atragă după o vreme dar iubirea adevarata inseamna atașament, nu atracție sexuala. O pauză v ar ajuta sa puteti reveni în forță cand faceti sex.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Iesiti din monotonie

| llleo a răspuns:

Cu ce crezi că te putem ajuta, dragă? Voi știți cel mai bine. Nu zic în nume de rău, Doamne ferește.
Spor.

| Blueberry8 a răspuns:

Iar tuuuu?laughing))

| InYourMind explică (pentru Blueberry8):

Poftim?!

| Blueberry8 a răspuns (pentru InYourMind):

Tot aia!

| InYourMind explică (pentru Blueberry8):

Abtine-te din a mai spune păreri inutile.

| Blueberry8 a răspuns (pentru InYourMind):

Ei! Nu vreauwinking!

| InYourMind explică:

Na pai nu pot ca știi și tu na ca de pe telefon nu se poate NA sad

| InYourMind explică:

Na cine știe...

| InYourMind explică:

Na poate, nu știu...

| cristian200313 a răspuns:

Daca te gandesti la altul, e degeaba, de asta nu te excita.
Ai facut sex oral sau?
Nu e vina ta, nici a lui, stai linistita, doar ca te gandesti la altcineva din cate ai spus.

| InYourMind explică (pentru cristian200313):

Asta tine de ceva vreme și nu ma gândesc la altul na.

| Anemona2020 a răspuns:

?,.na" pai eu cred,, na" ca te ai plictisit de el ca și mie mi sa întâmplat.

| Maia55 a răspuns:

Ai 13 ani?

| InYourMind explică (pentru Maia55):

De unde tragi concluzia ca am 13?!
Nu, nu am.