| Alex_6294 a întrebat:

Ne-a mutat doamna diriginta in alte banci, eu stau la geam, in a 3 - a banca, a doua zi am vazut ca s-a mutat o colega cu mine, si vrea sa stea cu mine, mereu in banca, spuneti-mi si mie ce vrea ea defapt sa faca?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai daca tu esti bun la invatatura si ea mai putin..probabil din acest motiv vrea sa stea cu tine in banca.tu ce credeai ca te place?laughing

| aurora50scumpika a răspuns:

Nu ai niciun prieten sa intrebi asta,, dar chiar pe TPU,.,, aici postezi o pb mai serioasa...

| Hasz a răspuns:

Te placebig grin.

| bianca1319 a răspuns:

Poate te place sau poate doar cu tine se intelege bine