| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am despartit din noiembrie. Am mai fost la ea de cateva ori, apoi la 2-3 sapt a cunoscut un baiat cu care si-a facut o relatie. Eu am început sa sufar dupa ea si sa fac totul sa o aduc înapoi. Ea mai mereu a zis sa lasam timpul sa treaca, sa nu o presez, etc... iubirea nu a incetat cand ne-am despartit. Oare mai sunt sanse sa se intoarca inapoi? Ea a zis ca e fericita si linistita cu actualul, etc

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate se va intoarce, dar tu ce esti? Chiar nu ai nici un pic de mandrie? O primesti inapoi dupa ce a bagat altul poola-n ea?

| alexalx1234 a răspuns:

Va trebui să o uiți. Șterge orice urme legate de ea. O să vrea să se întoarcă la tine când o să își bată ăla joc de ea, dar cel mai bine ar fi să o uiți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă e fericită de-adevăratelea cu actualul, atunci slabe șanse spre deloc să se mai întoarcă la tine.

| Silwian a răspuns:

Ia ti gandul de la ea. si fa ti o alta relatie! Si eu trec prin ceva asemanator! Cu siguranta ai facut tu ceva stresant. ai stresat o cu faze de gelozie. smd.Ti o zic din propria experienta! Dar mai ales ca zici ca ea a zis ca i fericita si linistita! Deci cu tine nu mai era nici fericita nici linistita! Asa ca las o in pace si n o mai cauta!

| AndreiG007 a răspuns:

Ai mai accepta o persoana care s-a despartit de tine? Gen prin despartire inseamna ca ceva nu merge in relatia aia, iar acel ceva e destul de grav. De unde stii sigur ca te iubeste cu adevarat, si nu o spune doar pentru a te face sa suferi si sa ramai ancorat in trecut? O persoana ce te-a parasit o va face si in viitor, la fel ca inselatul. Daca si o data a facut-o, o va mai face.