| Alexandra87889 a întrebat:

Neata! Am o problema big grin de cateva luni imi tot trimite o persoana mesaje sau ma suna! Suntem amandoi pe orange tongue Cum as putea sa ii blochez nr de telefon? Am un lg kp502! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Meniu -> Jurnal Apeluri -> Contacte recente -> Optiuni -> Adaugare in lista de respingere -> Salvati -> Da... si asa il blochezi; apoi pers respectiva nu te mai poate suna.

1 răspuns:
| samananca a răspuns:

Alexandra eu te pot ajuta, dar trebuie sa-mi spui din ce localitate esti?