| Bella_1624 a întrebat:

Neatabig grin imi dati va rog niste idei pentru mine si iubitul meu? Ne-am impacat si vreau sa ii fac ceva sa il dau gata :d deci la capitotul pat. sex. ma refer big grin.
Orice idee este bine venita in afara de [sex in grup laughing si tinute sexy pentru ca am sanii mici si nu pot sa port] cryingcrying
Am nevoie de idei URGENT ca azi maine ma vad cu el si... >: >:"

Dau funditakiss

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Simplu, intreaba`l ce si-ar dori sa-i faci, ce fantezii are. Ce pozitii vrea sa incercati.

Si nu conteaza marimea saniilor, sunt sigura ca el ii iubeste asa cum sunt ei!

| Musiclove18 a răspuns:

Buna:* Poi, poti sa faci un streptease ca sa incalzesti atmosfera:> :x Asta da surpriza:>pentru dupa sa pregatesti o baita:>:X cu toate cele.:>Ca sa il dai gata cred ca ai nevoie de o partida de sex salbatic, da' sa fii salbatica, salbatica cu tot tacamul:>sa fii focoasa si pasionala.Mai striga'i numele din cand in cand printre cearsafuri.etc.:> il va face sa se simta un zeu si ii vei alimenta orgoliul. aici gasesti mai multe tipsuri:* http://www.click.ro/......99911.html Succes iubita:*

| tina28 a răspuns:

Chiar si cu sani mici ai puta sa porti ceva de danteal prin care sa nu se distinga prea bine;-) ceva lumanarele parfumate si un masaj erotic cu un ulei cu miros afrodisiac(TRANDAFIRUL, SANTALUL, PACIULI) ar fi un inceput dupa care stiti voi ce aveti de facut nu trebuie sa va spunem noi. inceputul conteaza cel mai mult...va merita cu siguranta efortul

| pchdinamo a răspuns:

Pai daca te iubeste nu cred ca tine cont ca ai sani mici.Eu sunt baiat daca chiar as iubi o fata nu m-ar interesa sani dar am niste idei.
Eu zic sa te inbraci sexi sa il duci intr-o camera sa porti bichini si dupa aia lasate dusa de val.