| DarkSonik a întrebat:

Neata tpu.Am si eu o intrebare,cum atrag fetele mai ales una mai mica de inaltime, da imi plac piticele, bun deci cand ma apropri de ea incepe sa dea cu pumnu si picioru in mine.Eu sunt o fire mai timida, si eu as vrea sa-i spun ce simt pentru ea dar nu prea asculta, si cu alte colege din clasa ma inteleg destul de bine si unele imi mai spun unele secrete si mie mi-ar placea sa ascult ce simt ele chesti din astea.Dar cum fac sa o atrag pe fata care imi place fara sa dea in mine?

Răspuns Câştigător
| crazyinlove a răspuns:

Eu zic sa te imprietenesti usor cu ea si sa vezi ce caracter are happy Dupa ai putea sa-i spui ce simptiwinking

4 răspunsuri:
| The1smartiest a răspuns:

Treci mai departe prietene, e o mitocanaa si o taranca needucata, baietoaica, penibila. da o in sange. p-. sunt cate vrei de toate dimensiunile ..succes. ignor -o pe aia, uita te sictirit pe ea, fa o sa se simta de rahat

| CristinaTaranu a răspuns:

Unele persoane reactioneaza diferit... felul ei :loveste.Mda...sunteti tineri.
Imprieteneste-te cu ea, fii dragut.Nu-i raspunde cu aceiasi moneda, ea vrea doar sa se apare, e mica, asa e ea.
Castiga-i increderea ..profita de sarbatorile care vin si intreb-o unde-si face Craciunul, spune-i si tu la randul tau unde.Ce-si doreste de la Mos Craciun, etc...important e sa ai un pretext.

| D3vylL0rD a răspuns:

Pai mai intai ai putea sa comunici cu ea de la mai distanta. stiu eu... pe mess sau oricum. o inviti la un suc si incerci sa comunici cu ea si sa ii arati ce simti putin cate putin si incet incet poate iasa ceva. Bafta!

| TotinebuniidinHorsens a răspuns:

Trebuie sa ii arati sentimentele tale prin fapte. Nu incerca sa te dai la colegele ei! Te vor ispiti. Ramai la scopul principal: Pitica Porno! Timiditatea ta nu ar trebui sa fie o problema atata timp cat ii arati ca poti sa o domini. Succes