| Lolkkk a întrebat:

Nimeni nu ma place am 15 ani și zic gen de fete încerc mereu sa îmi fac o relatie dar unele fete zic mereu ca nu vor ca au suferit sau ca au gagic și vreau sa îmi fac una și eu sa țină cineva la mine și nu vreau sa spuneți ca sunt mic pentru ca am mai auzit asta va rog măcar un sfat înțelept?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Măi nene la varsta ta ai 15 ani nu i ti trebuie prietena nu cum ai vrea tu cu sex, ocupa te de scoala ca o sa ajungi un ratat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un sfat înțelept dintr-o carte înțeleaptă, Cântarea Cântărilor. Lasă dragostea să vină când vrea ea. Dacă abordezi o fată, nu cere, nu cerși dragostea ei, oferă-o pe a ta. Chia dacă ai 15 ani, arată că ești bărbat. Un bărbat este sigur pe el, este protector. Ele zic că nu vor, ce? Ce ai cerut tu. Nu cere, arată că ești diferit de cei ce cer. Ascultă ce zice, încearcă să înțelegi.

| LordCristobal a răspuns:

Cand eram de varsta nu dadeam doi bani pe ce cred fetele despre mine.
La 15 ani e devreme sa iti faci o gagica.Mai ales ca fetele din liceu au niste fite nejustificate.
Sfatul meu sa faci ceva mai bun in viata ta.Citeste o carte,fa miscare in aer liber,joaca un joc pe calculator,iesi cu prietenii tai, uita-te la filme, viziteaza pe bunicii tai.
Uite eu la varsta ta nu ma interesau fetele si faceam multe trasee cu bicicleta in jurul orasului meu.
Sfatul meu sa te apuci de gagici dupa ce termini liceul si cand esti la facultate, vei gasi fete mult mai bune decat la liceu.
Insa daca vrei agati gagici inca de pe acum trebuie sa procedezi in felul urmator:sa te imbraci cat mai frumos, sa fii spalat si aranjat in fiecare zi, sa fii genul de baiat care e amuzant tot timpul si intretine atmosfera intr-o conversatie si sa ai tupeu cand intri in vorba cu fetele ca astea de liceu sunt topite dupa baietii cu tupeu.Dar sa te schimbi niciodata ca persoana pentru ca nu merita sa te schimbi pentru o gagica.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da mă ...au suferit și alea la 15 ani exact cum suferi tu acum.ce au murit păduchii din cap? vezi că după 16 ani ani gata....nu o sa mai existe căsătorii etc.asa că grabeste-te

| iulia0514 a răspuns:

Fii tu însăți nu încerca să pari ceea ce nu eștihappy

| dariaflorina a răspuns:

Nu sunt fetele potrivite pentru tine. Dragostea va veni de la sine Intr o zi.

| edisbuciumatul a răspuns:

1-spalate,2-deodorant dupa ce te speli/parfum, 3-foloseste-ti hazul tau

| Ibesm a răspuns:

Dacă ai nevoie îmi poți da mesaj pe insta alex. 124084