| Summerismine a întrebat:

Niste mesaje de dragoste si de dor pentru iubita/ iubitul?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Ei spun că lumea Disney e cel mai fericit loc din lume. Evident, nu au fost încă în braţele tale! ♥

Si o strangi la piept, ca acum ceva timp si nu ai renunta la ea, pentru nimic la schimb! ♥

Mi-e dor de tine, mi-e dor de noi.
Mi-e dor de clipa in care visam amandoi. ♥!

Cele mai frumoase sentimente sunt acelea pentru care nu există cuvinte să le poţi descrie. ♥!

Undeva printre toate râsetele, certurile şi convorbirile noastre lungi am reuşit să mă îndrăgostesc de tine! ♥.

Când cineva te iubeşte, nu e neapărat nevoie să ţi-o spună. îţi poţi da seama de asta după felul în care se comportă cu tine! ♥.

La inceput chiar am luat-o in gluma,
Dar cine-i langa tine acum si-ti spune noapte buna?♥.

Are acei ochi pe care niciodată nu am putut sa îi uit! ♥.

Mai știi când m-ai strâns în brațe întâia oară? Îți bătea inima nebunește. Și mie asemenea. ♥!

şi-n inima ei, doar EL e pe locu` 1. ♥!

Vino iar, dar pentru totdeauna. ♥!

Eram copii, şi legam ceva ce poate, nu credeam că va ajunge departe! ♥.

➸ De fiecare dată când îl privesc îmi scapă câte-un zâmbet. ♥!

ştii ce nu o să regret niciodată? happy
Că te iubesc, că te-am iubit şi că te voi iubi toată viaţa mea! love struck

Pentru mine au contat acele momente când fără să vrei m-ai făcut fericită. ♥!

Nu am averi.Il am doar pe el, care ma suna sa-mi spuna :"ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna♥"!

O simplă aventură trece în două luni. O dragoste la prima vedere trece în doi ani. O iubire îți schimbă total viața. ♥

"O lume am, avându-te pe tine!" ♥.

A meritat. Dragostea merită orice preţ.

- Ce zici de o chestie în 3?
- Adică?
- Tu, eu și fericirea.

Am nevoie să mi se spună că este posibil ca doi oameni să fie fericiţi împreună pentru totdeauna ♥

Deseori mă pierd cu firea când privesc în ochii tăi! ♥

Am auzit pe cineva șoptindu-ți numele, m-am întors să văd cine este și atunci am realizat că era inima mea ce îmi spunea că mi-e dor de tine.

Nu mă interesează ce alții vor spune, eu nu renunț la el pentru nimic în lume!

Avem soare și ploi dar e normal să trecem peste orice acum suntem doi.

Lucrurile pe care nu le înțelegem, pe care le facem din impuls, sunt lucrurile făcute sută la sută din inima! ♥

Este minunat ca în viața ta să existe cineva pentru care tu să insemni ceva. Acel cineva pentru care viața ta să fie importantă. Acel cineva al cărui chip să se lumineze când te vede. Acel cineva care să-și fi făcut un scop din a te face fericit! Acel cineva pentru care tu să contezi!

Pentru tine, am ales să îmi schimb viața, și prin tine mi-am recâștigat speranța :*

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nimeni nu poate stii ce-i in sufletul tau. cele mai perfecte sunt cele care vin din suflet, nu cele din partea userilor de pe TPU. puneti mintea aia la contributie ca ti se atrofiaza creierul.

| 50Grey a răspuns:

Pai arunca o privire inauntrul tau, o adevarata poezie o sa iasa daca simti ceva happy Good Luck