| AngelErmin a întrebat:

Nu am înțeles niciodată logica asta.
De ce bărbaților le plac fetele lucrate la sală și definite?
Dar femeilor de ce nu le plac bărbații lucrați la sală și definiți?
Fraților e ceva pe Pământul ăsta care să le placă fetelor?
Sunt imposibile aceste ființe,nu pot să înțeleg de ce Dumnezeu ar crea o așa povară pentru noi, chiar nu știu.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Femeile au doar alt mod, mai putin strident si galagios, de a isi exprima admiratia pentru un mascul. In general nu saliveaza, nu isi bulbuca ochii si nu isi trambiteaza lista cu ce ar face. O fac mai discret. O privire furisa catre un corp masculin frumos lucrat este o apreciere mai mare decat o mie de cuvinte din partea unei femei. Apoi daca un corp frumos este insotit de o atitudine prietenoasa si ceva modestie vei observa si un zambet alaturi de privirea aceia curioasa a femei. Forma pieptului nu este deloc cheia succesului, as zice chiar, mai in gluma mai in serios, ca unele fete apreciaza ce scoti pe gura, cum iti stau pantaloni pe picioare si daca ii deschizi usa sa iasa sau sa intre ea prima. Ar mai fi o camasa alba in locul unui maieu decoltat si un parfum de calitate poate...

Răspuns utilizator avertizat
| Paul754880338 a răspuns (pentru AngelErmin):

Multumesc! Raspunsul a fost la modul general de asemenea.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pentru ca devin mai atractive ca un corp perfect.
Majoritatea femeilor le plac tipii cu mușchi iar altele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și cine mă rog te-a mințit că fetelor nu le place așa ceva? Contează și caracterul nu numai aspectul fizic(mai ales pentru tipe), nici bărbaților nu le plac pițipoancele care vin la sala numai să-și facă poze deochiate și să le pună pe social media, daca ești lucrat și "definit" deși îmi vine greu sa cred că ești așa din moment ce probabil încerci să te lauzi in fata fetelor cu cât de mari sunt bicepșii tai arată că nu ai nimic de oferit, cineva care chiar e "lucrat" nu o sa simtă nevoia sa se afișeze atât de mult.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie doar graşii îmi plac. Dacă mai şi guiţă când îi strâng de şunci, pentru mine e orgasm instantaneu.

| anamaria82726 a răspuns:

Stai stai ca nu inteleg)) de ce ii pui pe toti in aceeasi oala?
Ai zis ca barbatilor le plac fetele lucrate la sala. Ok, da. Cine nu admira ce este frumos? Dar nu inseamna ca de acum toti prefera fete de genul. Fiecare are preferintele lui pana la urma. Oricum caracterul conteaza cel mai mult.
Dar apoi ai spus ca fetelor nu le plac baietii lucrati la sala...si efectiv majoritatea fetelor tocmai ii prefera. Adica ii preferam lucrati. Decat sa fie prea slabi. Cam ai incurcat lucrurile. Baietilor nu le plac atat de mult fetele cu muschi pe cat le plac fetelor baietii cu muschi.

| Mmcosmin a răspuns:

Modul in care aratam si performantele fizice sunt mai des apreciate de catre noi insine. Femeia, profunda in analiza, adesea mai profunda decat noi, apreciaza disciplina din spatele rezultatelor. Dar asta nu este nici de departe in topul conditiilor, cand trebuie sa aleaga un mascul. Ar mai fi deasupra, capacitatea de a i se oferi protectie, respect si ascultare ( nu ca un sclav ci ca un prieten ).