| alexfotbalpoli a întrebat:

Nu am mobilitate cand folosesc prezervativul. Cand il pun retrag pielea de pe cap iar dupa cateva miscari revine pielea pe sub prezervativ si nu mai simt nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste un prezervativ care sa aiba marime corespunzatoare, care sa se potriveasca exact pe grosimea penisului tau. Doar in acest caz prezervativul sta perfect intins pe trunchiul penisului si se ataseaza/lipeste perfect pe piele, nu se va mai misca si nici nu se va mai produce neplacerea precizata de tine. Sanatate!