| sweetgirl_3609 a întrebat:

Nu am nici o experienta sexuala, dar am mai observat asa printre altele ca in timpul actului, unii au nevoie de vreun prosop mai mic, servetele sau ceva de genu.Pentru ce? Chiar sunt curioasa.

Răspuns Câştigător
| Tudos_Andrew_1989 a răspuns:

Noi de exemplu folosim shervetele pentru a ejecua in ale sau de a ne shterge dupa e ejecuiaza... de oarece nu ne protejam, dar nici nu ejecuiaza in mine... pentru asta ne trebuie noua, dar altora nu stiuwinking

4 răspunsuri:
| Marius_Alex_1988 a răspuns:

Ei bine cum a zis si tudos pentru a ejacula pe ele daca nu facem cu prezervativ.

| CGA93 a răspuns:

Sa ne stergem in caz ca nu avem dus sau chiuveta. serios

| CGA93 a răspuns:

Dar de curios de unde ai observat chestia asta daca nu ai niciun fel de experienta?

| K0sti a răspuns:

:)) Ai ajuns vedeta...aoleu!

http://www.realitatea.net/......70992.html