| Marius22222222222 a întrebat:

Nu credeam ca e posibil dar uite ca e. Am cunoscut aici pe TPU o fata si am pus sentimente pentru ea. Fiind o fata cuminte probabil nu vom fi vreodata Impreuna. Insa nici nu o pot uita oricat as vrea crying, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Fete cuminți pe net iar in realitate rup manelele si distracția.

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca îți place de ea.

| alexalx1234 a răspuns:

Asa a spus ea? Ca e cuminte? Asta e cea mai mare minciuna a fetelor. Exact cum a spus si Andresso, fete cuminti pe net, iar in realitate se rup in manele.

| Marius22222222222 explică (pentru alexalx1234):

Sunt foarte sigur ca e ea. Am vb si pe apel video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu crezi ca poti face? Trimite-i mesaj, alta optiune n-ai! Si probabil ar trebui sa stergi intrebarea ca vede ea si daca ii dai mesaj se va stii!

| Marius22222222222 explică (pentru anonim_4396):

Deja vede cu siguranta. Asta daca se simte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te indragostesti de un user de pe TPU caruia probabil nici nu i-ai vazut fata? rolling on the floor

| Marius22222222222 explică (pentru anonim_4396):

Am poze cu ea. Tinem legatura de ceva timp

| alexalx1234 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Esti sigur ca e ea in poze? Sunt fete care iau poze pe net dandu-se alte persoane, dar sunt si baieti care se dau drept fete in mediul online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica de cum functioneaza cosmosul asta, eu ma gandesc la ceva si cand procrastinez apare la altcineva. Am mai repetat pe aici, persoana aia nici macar nu stii cine e ce viata are si etc. Tu n-ai ce face, o stii pe ea, te gandesti la ce stii cand ea are viata si habar n-ai ce poate face. Ceea ce trebuie sa faci e sa incepi sa socializezi cu lume reala, acolo trebuie puse sentimentele reale. O sa uiti, va trece timpul, iti vei schimba modul de gandire, fa ceva nou, invata ceva nou, vorbeste cu altcineva.

| Bruno92 a răspuns:

Nu mai zi probabil că nu veți fi împreună, nu mai pune nu în fața gândește pozitiv! Daca chimia e reciprocă ar fi păcat să nu profiți de ocazie, daca e cuminte cu atât mai bine, mai rar găsești fete cuminți așa că treceți la next level nu da cu piciorul acestei ocazii, poate nu vei mai avea același "noroc "

| Valentina8 a răspuns:

Traieste-ti viata.

| katrin20 a răspuns:

Dai mesaj, incearca sa vorbesti mai mult cu ea!