| RAY a întrebat:

Nu credeți ca e normal sa se pomenească de sex într-o relație cu cineva de 5 ani? Cică sexul e degustător, scârbos, sunt obsedat sexual

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu, daca nu esti insurat cu ea.

| RAY explică (pentru ania):

Nici nu exista asa ceva în creștinism pana acum 3 secole

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dacă erați în clasa a 5-a și ai deschis subiectul ăla, e normală reacția.

| Mosotti a răspuns:

Pai e dezgustator, scarbos, esti obsedat ca nu te place aia, de aia gandeste asa, ca daca te-ar place, sexul e super, tu esti super, faptul ca vrei sex e cat se poate de normal si sanatos, asa ar gandi.

Face asa ca sa se asigure ca nu mai insisti.

| RAY explică (pentru Mosotti):

De plictiseala

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai de aia sta de vb, de plictiseala, dar tu daca vrei ceva mai mult, nu iti pierzi timpul cu cineva asa, eu am mai zis de n ori, cand incepi o comunicare online in vederea unui sex/relatie, schimbati poze clare si actuale, hai nu din prima discutie, la a doua sau a treia, daca se stabileste ca despre astfel de relatie e vorba! Nu sa nici nu stiti de ce vorbiti.

Si dupa aia nu se va ajunge sa stai 5 ani de vb si apoi sa zica ca esti nu stiu cum daca vb de sex.

Daca de la inceput este vb de discutii asa ca amici, este altceva, dar atunci nu mai ajungi la discutii de sex, sau daca ajungi, nu implica persoanele voastre, adica de ex comentati relatiile altora si ce si cum.

| Crackman a răspuns:

E normal sa discuti dupa 2, 3 luni

| Morbid a răspuns:

Pomeneste si tu dupa 5 minute. Asa iti dai seama daca persoana vrea sau nu.

| ingerdemonic a răspuns:

Cel mai probabil nu o satisfaci din punct de vedere sexual si de acolo vin refuzurile...