| anonim_4396 a întrebat:

Nu demult timp am intrebat o fata daca ar vrea sa mergem sa ne plimbam seara prin oras (5-6) iar ea a spus ca pe la ora aia doarme. Am insistat daca nu vrea sa iesim decat atunci si mi-a spus ca nu poate ca are o saptamana grea si cand i-am zis ca nu mai insist si-a cerut scuze(pe mine m-a indus in eroare). Sa mai incerc sa o invit in oras?

Răspuns Câştigător
| biancabiancutza123 a răspuns:

Sincer nu, cred ca nu te place! Sau laso pe ea sa te mai caute happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta mai poti incerca, dar trebuie sa te si obisnuiesti sa accepti refuzuri politicoase, cum a fost acesta.

| patry01 a răspuns:

Incearca.Noi fetele ca sa atragem mai tere uneori refuzam, sau tot ducem baietii cu binisorul. Intreab-o cand are programul mai liber si invit-o atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| RobiiRobi a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut, spune-i daca nu vrea sa iesiti, sa iti spuna ca e totul in regula. Un sfat prietenesc ar fi sa ii spui fata-n fata, ce faci azi pe la 6?
Nu mergem la un suc in localul x?
Asa iti dai seama daca cauta scuze, sau chiar nu are timp.