| anonim_4396 a întrebat:

Nu e asa ca marimea nu conteaza?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aşa e.Nu contează laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e asa. Nu toti oamenii au aceleasi preferinte, pentru unii conteaza, pentru altii nu. Nu exista adevaruri universale cand vorbim despre preferinte decat acela ca totul este relativ.

| ubox7007 a răspuns:

Pai cat timp o ai intre 14 - 21cm s-ar putea sa nu conteze, dar depinde. Unele sunt adanci si trebuie sa le-o tai la un sat intreg de negri si sa le unesti pe toate ca sa "umpli femeie". tongue Altele deja simt durere la un 18 cm.

| Vektor a răspuns:

Ba conteaza..ca daca ai un clitoris in loc de penis. miramas sa faci treaba buna.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Marima la penis mic conteaza la cel mare nu conteaza

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

Depinde de alegerea fiecaruia.

| lucifer12345678 a răspuns:

Marimea nu
conteza voiciunea

| clickclicksnap a răspuns:

Nu e asa?

| Cesare a răspuns:

Asta difera de la o persoana la alta.