| GulDan a întrebat:

Nu exista un loc, ceva, sau evenimente speciale organizate pentru a cunoaste fete?

Adica vad in fiecare zi zeci de fete pe strada si eu n-am nici una.

E urat sa abordez o fata pe strada?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca exista in cluburi,dar nu isi recomand sa faci asa ceva,vezi tu noi homos sapins am evoluat traind in grupuri mici ne cunoastem bine uni cu alti, azi cand traim in grupuri mari tot acolo am ramas adica preferam sa avem contacte cu persoanele din grupul nostru, integrazate intr-un grup si vb cu fetele de acolo, plus ca fetelor nu le plac disperati le plac baieti populari care sunt alfa in acel grup, dar e o modalitate noua internetul sunt multe aplicati in magazin play sau pe internet pe pc

ceea ce vb tu exista exista dar o fata alege intre mai multi barbati

| GulDan explică (pentru RAY):

Ai dreptate man! Mi-a recomandat un prieten sa vin cu el prin centru si asta am sa fac e tupeist se baga cu fetele in seama.....pare usor dar nu ma simt tocmai confortabil laughing dar n-am de ales sti ce zic.

| RAY a răspuns (pentru GulDan):

Degeaba te bagi in seama daca nu atragi sexul opus, mai inteles totul sta in aspectul fizic esti un barbat frumos nu vor fi probleme esti urat degeaba incerci asta e adevarul, daca preferi vrajeala cu sufletul asta e

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i urat sa abordezi o fata pe strada, mai ales daca tii o floare in mana... si o oferii fetei, cu un zambet pe buze!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dragă mai ești cu noi, sau ești într-o epocă uitată de timp?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca voi ati cam uitat cum sa surprindeti fetele!
Am vazut de 1 martie asa ceva la Tv si a fost atat de placut, incat unii din baieti au luat exemplu si chiar si-au facut prietene, dupa surpriza cu floarea.
Abordarea cu: scumpo, iubito, papusa samd, le lasa rece pe fete, doar daca si aia este pusa pe agatat raspunde, in rest va intorc spatele.
Invata-ti sa fiti politicosi si garantez ca o sa aveti succes la fete!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce doamna Gretta uita sa spuna este ca " daca arati ca Brad Pitt fata o sa aprecieze acea floare, daca nu arati ca el ti-o va indesa pe gat si va striga in gura mare ".

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Și totuși, ce tipă ar fi flatată dacă i-ar da careva o floare? Serios acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Categoric. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Haaaa de asta bagati baieti buni in zona prietenelor si preferati badbots ce vrajeala ai

| Violleta2022 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca nu stii cu cine vorbesti baiete, nu-i vrajeala, este traita pe propria-mi piele. Eu si dupa 30 de ani primesc flori de la sotul, nu in fiecare zi, dar din timp in timp, fara motiv, fara ocazii, doar sunt suprinsa de un gest frumos, romantic si dragastos.

Deci, chestia cu baietii rai si vrajeala, cant-o pe la alta usa, ca la mine nu merge!

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Astfel de vrajeli nu le crede nici un om beat

| seth2016 a răspuns:

Daca vrei sa ai un Casanova lifestyle. O sa poti face sex de mai multe ori / saptamana sau in fiecare zi. Se invata. Iti trebuie doar mult tupeu si o scula care sa tina.

Dar asta vrei?

Daca nu, incearca altceva:
- cand ii auzi pe altii ca ies pe undeva intreaba daca te iau si pe tine
- intra intr-o gasca de prieteni
- da o petrecere la tine acasa, invitat-ti colegii la un dans, joc si/sau mergi la petreceri

Vezi insa ca la club sau petrecere fetele pot deveni defensive. Guess why?

| GulDan explică (pentru seth2016):

Asta am incercat happy m-am imprietenit de curand cu verisoru la un prieten f.curajos e in stare sa se bage in seama cu orce fata laughing
Mi s-a parut usor am zis sa incerc dar parca ceva ma opreste....tot tipu asta mi-a zis daca vreau sa merg intr-un club cu el.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Pentru a fi casanova trebuie sa fi frumos

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Nu. Trebuie sa nu fii urat si sa o faci pe ea sa se simta frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe stradă... nu de loc, numai că o vezi că sună poliția pentru că o hărțuiești. laughing

Dacă ești un tip introvertit ca mine și nu ești prea mare fan al cluburilor de noapte, muzici nebune, etc., poți încerca o aplicație de dating, gen Tinder.
Dacă chiar ești disperar și vrei doar sex, merge și o prostituată, da na vezi că aia pe lângă bani te mai face și cu vreun herpes.

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Ma crezi ca n-am fost niciodata intr-un club laughing am mai fost invitat de prieteni la anumite petreceri...laughing da am fost f. timid...e bine ca m-am mai schimbat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

Încearcă o aplicație de dating atunci.

| g4mma a răspuns:

Dar ce? la scoala/liceu/facultate/job nu gasesti fete?

| ambicio a răspuns:

Pe strada daca ai aborda o fata ai parea golan, dar depinde si modul in care o abordezi. Categoric nu cu replici de agatat sau prostii de genul asta.

| Lukasz a răspuns:

Da,in cluburi, la diferite concerte poti da de o fata si mai multe.Da e urat.
Nu fii asa de disperat, pana la urma, la toti le vin randul happy