| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ a întrebat:

Nu imi gasesc un baiat cat de cat serios ci doar profitori laughing Ce sfaturi imi dati?batting eyelashes sunt o fata draguta >:" nu ma laud oh go on, dar am iesit cu multi baieti insa toti vor altceva big grin

Astept sfaturile voastre!

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

Toti vor altceva pentru ca isi permit.
Prima mea impresie despre tine e data de numele si poza ta. Te reprezinta? dAca da, draga,, nebunatica,,, nu te mai plange ca baietii vor altceva de la tine!

9 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

De acord cu Goffy 99% din barbati doresc ''piersicuta'' insa acea parte de 1% va fi barbatul vietii tale si te va iubi asa cum esti tu trebuie doar sa-l astepti big grin

| Goofy77 a răspuns:

Greu gasesti pe unu care sa nu se gandeasca cum sa faca sa ajunga intre picioarele tale 98% nu vor decat asta 2% mai sunt sanse de baieti cuminti ( doar o parere personala)

| covexrobu a răspuns:

Pai daca inca nu ne-am intalnit normal ca zici ca toti sunt profitori. happy

| Mihaic93 a răspuns:

Nu exista baiat care sa nu vrea "scoica" unei fete.Deci nu vei gasi.winking

| Alina. a răspuns:

Si crezi ca exista barbat care nu vrea si altceva laughing? Dupa intrebarea ta pari mai mica si copila. Asteapta sa cresti, gasesti baiatul pe care-l vei iubii si ii vei putea oferii si altceva. Nu te lua dupa povesti ca daca te iubeste te asteapta si 3 ani fi realista ca in astia 3 ani te-ar insela de atatea ori! Grow up!

| Alina. a răspuns:

Am inteles destul de bine intrebarea ta si apropo prin felul in care ai adresat intrebarea dai dovada ca esti copila, no offense ma dau cu parerea nu te cunosc!

| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ explică:

Alina se pare ca nu ai inteles laughing In fine. Am fost cu multi baieti insa mi-am dat seama ca nu vor ceva serios, adica nu pentru mult timp. in finelaughing mersi de sfatul tau cica "mica si copila" wow! laughing si Laura mersi Ai fundita kiss

| dana_6335 a răspuns:

E cam greu sa gasesti un baiat care sa nu vrea si altceva. E zic sa nu faci niciodata ceva daca nu vrei si nu esti pregatita. O sa vina timpul cand o sa gasesti pe cineva care nu vrea doar altceva.Si iesind cu mai multi baieti iti dai seama cum este fiecare iar intr-un final o sa gasesti pe cineva care sa fie cam asa cum vrei. Tin sa-ti spun ca si eu am trecut prin asat iar acum am gasit un baiat care chiar merita.bafta.

| BloO a răspuns:

Baieti se poarta asa cu tine pentru ca esti naiva si ca pot profita de tine.
Pt baieti conteaza prima impresie pe care le-ai facut`o.Se poate sa fi auzit si vorbe despre tine deocheatewinkingsi stiu ca te pot controla.
Cel mai bine ar fi uneori sa le`o iei tu inainte daca sti ce vor sa faca si atunci nu se vor astepta la astawinking