| Uroyal a întrebat:

Nu inteleg de ce ma atrag femeile cand urineaza. Daca este ceva si mai special, de exemplu sa faca in locuri publice, prin haine sau in timpul actului intim e si mai incitant. Mai in gluma mai in serios am ajuns partenerul ideal pentru femeile cu....incontinenta urinara! Am avut o partenera care facea, dar din placere, nu din nevoie, cum este cazul la cele cu incontinenta urinara. Cum nu mai gasesc astfel de partenera deosebita, trebuie sa scap de obsesia asta, caci imi scad drastic sansele la o noua relatie.
P.S. Fructul meu favorit este pepenele rosu.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Libertatea naste tot felul de indivizi din pacate

| Uroyal explică (pentru RAY):

Raspuns insipid, doar ca sa scrii si tu ceva... te obsedeaza rank-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Minodora32 a răspuns:

E posibil sa fie Incontinenta urinara.

Reprezinta pierderea involuntara de urina, temporara sau permanenta. Conform statisticilor, peste 15% dintre varstnici au aceasta problema. Incontinenta urinara poate fi trecatoare sau cronica.

Daca e asata vezi un tratament naturist:
http://www.qdidactic.com/......sta456.php