| Mkeynes a întrebat:

Nu inteleg de ce o fata s-ar plictisi dupa 10 minute de sex cum spun altii daca tu ii provoci placere si atingeri saruturi etc.

Răspuns Apreciat de Editori
| AMa19 a răspuns:

Buna. Din punctul meu de vedere, fata fiind, cel mai probabil tipa aceea nu simte placere. Iar daca nu simte placere, nu inseamna ca simte durere in schimb, inseamna ca nimic este tot ceea ce simte ea in acele momente.
Insa partea buna este urmatoarea: problema nu este neaparat legata de dimensiunea penisului. Poate ca nu se pliaza pe moment, poate nu are chef pur si simplu, poate ca nu a fost multumita de preludiu, poate ca este distrasa de grijile cotidiene sau alt tip, poate ca nu-si mai gaseste atragator partenerul si nu ii mai face placere sa intretina cu el relatii sexuale. Sunt multe cauze.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi și eu m-aș plictisi dacă aș citi o pagină pe care scrie aceeași frază de 400 de ori. Dacă nu e o poveste, să mă captiveze, o arunc și mă duc la film.

| Hammurabi a răspuns:

A face sex, nu e o materie pe care o înveți după manual.
Dacă se plictisește după 10 min., în mod sigur nu-i produci plăcere.
Chiar dacă tu ai impresia că faci toate "operațiunile" pe care ar trebui să le faci. Nu e o știință fixă. E o artă. Trebuie să ai talent. laughing))))