| Catrice a întrebat:

Nu înțeleg de ce unor băieți/bărbați nu le place ca femeia să-i domine în dormitor. Ce pierzi dacă lași și tu o data, de două ori din orgoliul ala al tău de mascul alfa și lași muierea să-și facă poftele EI prin intermediul tău? De ce n-ar accepta niște mici 'joculețe' pe care ea vrea sa le facă?

Nu doar actualului nu-i place asta, dar în trecut, în liceu, unul super intelectual și mascul a spus: 《acela care lasă femeia sa preia conducerea în timpul sexului nu e bărbat. Un bărbat adevărat știe sa domine, nu sa se lase dominat.》

Nu e ca și cum l-aș lega de pat si l-aș pune sa se uite la mine în timp ce călăresc pe altcineva (deși ar fi o opțiune).

71 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt de acord cu tine, chiar sunt curios ce fantezi ai avea

| Catrice explică (pentru RAY):

Ehe... mi-ar dezactiva ăștia contul dacă le-aș enumera laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Exista mesaje, felicitari

| Catrice explică (pentru RAY):

Cine îmi garantează ca nu sunt citite și acelea?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

De cine? sunt private

| Catrice explică (pentru RAY):

Administratorii site-ului. Poate fac ca și Facebook și trimit informațiile pe undeva... eu nu reaua sa ajung pe site-uri pornografice ca sunt fata cuminte și cinstita, asa sa știi.winking

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Admini TPU nu au voie sa faca asa ceva in termeni legali, le poti da in judecata, doar in caz de jigniri ei au dreptul de a vedea atat, nici Facebook nu are dreptul

| Catrice explică (pentru RAY):

Deci tu vrei sa afli ce apucături am în pat...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Desigur ca as vrea

| Catrice explică (pentru RAY):

Grrr...

Vrei în scris sau live?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Live nu se poate, in scris

| Catrice explică (pentru RAY):

Hint: îmi place să-mi folosesc gura (buzele, limba.)

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu e ceva tabu, e ceva normal si bonobo fac asta

| Catrice explică (pentru RAY):

happy Ți-arfi plăcut o descriere mai detaliata?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Draga mea eu am 29 de ani

| Catrice explică (pentru RAY):

Dragul meu, ești cu 3 ani mai mare decât mine.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Draga mea bine ca esti doar cu 3, ca ma facea lumea rea pedofil, da vreau detaliat

| Catrice explică (pentru RAY):

Aici sau în privat? tongue
Cu detalii picante sau fără?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Privat pentru ca exista un regulament, intra copii aici e ceva ok

| SG1995 a răspuns (pentru Catrice):

Live, am aci o căsuță la țară în Ardeal. laughing

| Catrice explică (pentru SG1995):

Una veche de vreo suta de ani care sta sa se dărâme? rolling on the floor

| SG1995 a răspuns (pentru Catrice):

No, e chiar obiectiv de patrimoniu. laughing

| Catrice explică (pentru SG1995):

Perfect. O vindem cu 3 milioane euro și ne luam o cocioaba în Dubai rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de limitat este barbatul.
Cu cat este mai necioplit, cu atat va dori sa domine mai mult.

| Catrice explică:

După criteriul pe care minorul îl prezintă reiese concluzia ca nici pe Disney channel nu ar avea acces mai sus numitul.

Amintește-mi să-ți trec numele în my Death Note.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice explică (pentru nimportequi):

Te înșeli. Sunt anul întâi la master.
Tu mai bine ai învățat sa termini acolo 10 clase.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice explică (pentru nimportequi):

Sunt vegetariana.

| OldSoul a răspuns:

Probabil din neincredere si din teama de a ramane expus (gen daca e legat cu catuse) laughing

Iar prin neincredere, ma refer mai mult la teama ca o sa intre si in el diverse chestii laughing

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Nu știu altele, dar eu nu ii leg la ochi și le dau cu toporul în cap laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Catrice):

Mno, sper ca nu faci live pe Facebook rolling on the floor Si nici ca-i filmezi

Ma faci sa-mi fie teama de tine, nu stiu cum ai reusit asta laughing
Dupa intrebarea asta, cred ca esti singura fata, care mi-ar provoca o retinere in a ma apropia de tine.
Bine ca nu e cazul laughing

E suficient sa vrei sa le furi organele...

| Catrice explică (pentru OldSoul):

O, ba da! O sa pun live pe Facebook cum ii decapitez, cum ii tai 'organul' și îl bag în mine, cum ii scot matele și le împrăștii prin camera... apoi o să-l împăiez și o să-l pun la ușă vecinei cu mesajul 'acum îi poți fi și soție, nu doar amanta' laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Catrice):

Si eu care credeam ca eu sunt sadic rolling on the floor
Dar acum e clar, eu sunt un mic copil pe langa tine.
Tu esti malefica laughing

Aproape m-as baga in ilegalitati cu tine... Zic aproape, pentru ca e prea riscantlaughing

Din partener pot sa ajung victima, si nu e bine laughing

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Nu-i problema, ne tăiem reciproc. Sau facem concurs cine pe cine ucide primul.

| OldSoul a răspuns (pentru Catrice):

Daca exista un premiu si pentru victima, ma bag.

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Exista. Un loc de veci. FREE.

| OldSoul a răspuns (pentru Catrice):

Mno, ma gandeam si eu la o profanare de cadavre, dar asa...
Ma retrag.
Prea banal.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Coooooooooool abia astept

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Buget restrâns ca vin sărbătorile și na, nu exista sponsori.

| Catrice explică (pentru RAY):

Ce aștepți? Decapitarea? Dar oare care cap sa fie?!?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Toate,fata,la pachet, all inclusive

| Catrice explică (pentru RAY):

Ne pare rău, dar toate locurile sunt ocupate. Încercați în alta parte sau reveniți la anul.

| SG1995 a răspuns:

Brr, bad girl, I like it!

| Plato a răspuns:

"In liceu"? Doamne apără...
Ala doar "super intelectual" nu era.
Daca ai apucaturi de BDSM sau ceva, vezi pe site-uri cu oameni ce ti le împărtășesc.

| Catrice explică (pentru Plato):

Faza cu ''super intelectual'' era în gluma. Se pare ca am uitat ghilimelele...

| Goete a răspuns:

Nu le place? M-ar incanta sa am o prietena care sa ia initiativa happy

| Goete a răspuns:

Asta suna super excitant, "Nu e ca și cum l-aș lega de pat si l-aș pune sa se uite la mine în timp ce călăresc pe altcineva (deși ar fi o opțiune)." - am avut o prietena careia ii placea sa o faca cu mine si inca un tip si ma excita la nebunie s-o vad cum se misca in timp ce altul era in ea... Dar ca noroc ca nu eram legat, asa ca puteam sa particip intre timp (doar pentru placerea ei, adica intre mine si alti tipi, nimic) si o incanta sa ne schimbam intre noi si s-o penetreze cand unul cand altul, era super excitanta happy

| Catrice explică (pentru Goete):

Wow, ce fata norocoasa.

| Endoryus a răspuns:

De ce iti bati capul sa intelegi ceva ce nu poti intelege? Nu e misto. Atata timp cat nu ai penis intre picioare, nu incerca sa iti bati capul cu orgoliu nostru de "mascul alfa".

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Îți mulțumesc pentru ca mi-ai împărtășit din cunoștințele tale de bărbat.

| Endoryus a răspuns (pentru Catrice):

Hai nu iti taia venele, nu mai fi suparata. Iti bati capul cu ceva care te depaseste. Atata tot.

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Îți mulțumesc că-ți faci griji pehtru mine, bunule samaritean. O sa am grija sa nu mai gândesc deloc.

| HadesSs a răspuns:

Nu ai cunoscut barbatul potrivit parerea mea laughing

| Catrice explică (pentru HadesSs):

Te pomenești ca ești tu acela.

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Nu, dar eu nu sunt asa inchis la minte ca cei pe care i-ai descris in intrebare, mie imi place sa fiu calarit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca va schimbati rapid, te lasi o datã si bine si alta datã nu se stie daca mai vezi ceva.

| GirlOnline81 a răspuns:

De ce? Pentru ca ii place sa detina controlul, de aceea.

| EcceHomo a răspuns:

Am înțâlnit bărbați care nu merg la un medic urolog femeie, nu de jenă că-i bagă degetul în fund, ci că ar putea să răzbune toate femeile în acel moment.Aşa este şi cu ăştia de nu lasă de la ei în pat.Se tem să nu se apuce muierea să răzbune toate femeile, batjocorindu-l.Eu aşa aş face.laughing)

| Catrice explică (pentru EcceHomo):

Ești malefica. Îmi placi big grin

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te las sa ma domini pe mine vrei?

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

Poate.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Catrice):

Pana sa ajungem acolo scap de fimoza si mai pun si inca 5 kile de muschi pe mine

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Unde ma inscriu? laughing
Glumeam! Sau nu?

Multi baietei frustrati cresc si ajung barbati frustrati. Nu-ti face probleme. Nu este nimic in neregula cu tine. Ba chiar dimpotriva! Trebuie doar sa gasesti persoana/persoanele potrivite!
Nu te ruga prea tare ca nu stiu cum se invarte karma si nimeresti intotdeauna ceva ce nu poti duce! Sau depinde de cat de mult iti doresti! laughing
Nu stiu prea multi barbati pradatori sexual in pat, dar sunt destule femei cu latura asta! Barbatilor le lipseste latura asta pasionala din punctul meu de vedere. Sunt crescuti in alte staule cu alte mentalitati! Este nevoie de o oaresece inteligenta sexuala pentru asta! Si este rar de gasit!

Asadar, parafrazandu-l pe maretul tau intelectual: "acela care lasa femeia sa preia conducerea in timpul sexului devine barbat adevarat!" laughing
In plus, as baga mana in foc ca dansul nu era in stare nici sa domine situatiunea, nu?

| Catrice explică (pentru Delmo_Catalin_1984):

1. Pentru aceasta perioada a anului, nu mai exista locuri disponibile. Încercați la anul sau în următorul sezon.winking
2. Intelectual e doar cu vorba ca cică el știe, el se pricepe, el a văzut laughing

| Sfatosul2012 a răspuns:

I-ai gasit tu pe astia care nu stiu sa aprecieze un spirit liber si creativ. happy

| Catrice explică (pentru Sfatosul2012):

Ăsta mi-e norocul. happy

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru Catrice):

happy
norocul e si cum ti-l faci...

| Catrice explică (pentru Sfatosul2012):

Mda.

| Csander a răspuns:

Nu e nimic de inteles aici, ci persoanele peste care ai dat nu sunt potrivite pentru poftele tale sexuale.
Cu siguranta esti constienta ca exista si barbati carora le plac jocurile si se lasa dominati, nu toti sunt "masculi alfa" tot timpul, ci doar cand e cazul, dar asta depinde de la persoana la persoana si de modul fiecaruia cum gandeste si cand vrea sa gandeasca.
Unul dintre motivele pentru care nu se lasa dominat e ca nu vrea sa para "fraier, josnic si bun de nimic" pentru ca asta este impusa de societate, ca barbatul sa fie "puternic" indiferent de situatie, altfel e bun de nimic. De aici reiese ca nu la tine se gandeste, ci doar la el, iar pe langa asta nu este acolo in pat cu tine, ci cu totul in alta parte.
Cauta-i mai bine.

| AlexandruRadu1456 a răspuns:

Cat de des o faci? iti place foarte mult sa inteleg.; D