| DenqOO a întrebat:

Nu inteleg un lucru. Deci vad pe unele siteuri, aplicatii (chiar Facebook, Instagram), poze cu fete in care li se vad sanii. Nu inteleg de ce isi mascheaza doar sfarcurile, cand li se vede o imensa priveliste de sani in spate. Ma mai intereseaza pe mine si cred ca nici pe altii atunci ca au pus doua puncticele acolo.
Pai ori sa puna sa mascheze toata zona ori, lasa sa o lase asa?

13 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

"Poze cu fete carora li se vad sanii" voiai sa zici! Simplu, e vorba de politica imbecila a celor de la FB/Instagram. Sfircuri nu, carnea din jur, da. E atit de simplu.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dar dacă ar pune o poză doar cu sfârcuri, fără nimic altceva, ar încălca politica? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Da. Bineinteles. Fucked up rules, I know... big grin

| Catrice a răspuns:

Le închid ăștia contururile dacă lasă tot la vedere.

| Dintrebare a răspuns:

Sfarcul e ochiul diavolului pentru astia care fac regulile pe retelele sociale. Doar buca se accepta in intregime, pentru ca buca

| Willis a răspuns:

Asta trebuie să le dai mesaj să le spui.
Ele au pus așa să atragă. Vizitatori, cască gură, curioșii. etc.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Exista pe site-urile mentionate o politica anti-pornografie/anti-nud. Astea sunt regulile mentionate. Cine le incalca se trezeste cu contul suspendat sau inchis.

| Morbid a răspuns:

De obicei astia care isi arata zonele intime sunt sunt cam disperati dupa atentie, dar nu au ce sa arate oricum. Pui de pitipoance si cocalari.

Cineva care are sani faini nu o sa i lase la vedere chisr asa, stiu cum s-a aplecat una in fata mea, iar alta pur si simplu era cu ei acoperiti da mama nu am mai vazut asa ceva in viata mea, pai am avut erectie instanta desi nu purta maieuri de ii se vedeau aproape sfarcurile.

| Glenky a răspuns:

Sanii sunt doar niste pungi de grasime cu care se alapteaza bebelusii, naiba stie de ce au devenit ceva sexualizat.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Glenky):

Citeste psihologie evolutionista!

| Glenky a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Ce te-ai trezit si tu amaratule, 69 ala din nume spune tot despre educatia ta.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Glenky):

Prietene, acolo scrie 669 nu 69, e un numar pus la intamplare! Sanii au devenit ceva sexualizat pentru ca barbatii preistorici considerau ca femeile cu sanii mari puteau da nestere la copii sanatosi pe care ii puteau hranii mai bine, de-aia!

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Calea de hranire materna nu se dezvaluie decat copilului sau amantului; D.

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)