| nuconteaza777 a întrebat:

Nu mă mai satur de sex, am făcut-o azi deja a 3a oară cu iubitul meu, dar mai vreau,parca e un narcotic de care sunt foarte dependenta. Și iubitul meu mi-a zis că sunt nesaturata mereu de sex, mereu o face foarte bine cum îmi place, dar eu mai vreau și mai vreau, as face sex toată ziua.
Ce pot sa fac ca să calmez aceste senzații?

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand iubitul devine epuizat sau extenuat, ai putea incerca sa apelezi la folosirea unui vibrator 3D sau un dildo cu vibratii. Garantat ofera senzatii de neuitat. Incearca fiindca nu vei regreta. big grin Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Acela nu satisface, dacă ești femeie întreagă la trup și la cap.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Și?
Drum închis.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te trezesti la realitate ca acum asa frumos visezi.

| mihai69 a răspuns:

Sună un prieten!

| mgtow a răspuns:

Sper sa nu ajungi panarama

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Dupa o partida buna, ar trebui sa fii extenuata.
Ori nu te satisface destul, ori tu ai o problema legata de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Esti nimfomana laughing))

| ywar a răspuns:

Nu ai preocupare.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Ce pot sa fac ca sa calmez aceste senzații?"

Dependenta de sex este efectul plictiselii.
Gaseste-ti un loc de munca, iti mai ia din energiewinking.

| andrey69 a răspuns:

Cum au mai sus si ceilalti, daca ia ti un dildo, vibrator, o jucarie caci nu este chiar usor sa stai cu ea sculata nonstop sa ti satisfaci iubita, este destul de epuizant dupa al 3 lea nr, si intervine plictiseala.
daca el ti o da bine este normal sa ti o doresti asa mult insa mai da i pauza ca la un momentdata iti va da cu viteza

| hudisdinu a răspuns:

Ia-ti un vibrator de pe www.aventurierotice.ro

| YinYang98 a răspuns:

Fă cât vă face plăcere, luați-vă o zi doar pentru asta, după ziua aceea vei fi ok următoarele, poate îți cauți și o ocupație între timp

| Dalmore a răspuns:

Probleme hormonale sau la cap.

| mgtow a răspuns:

Imi bag pl in mata