| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai am putere nu mai am speranta viata e un adevarat cosmar cum sa reusesc sa imi revin?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

E greu sa-ti spun dar cel mai greu o sa-ti fie tie
Numai un lucru: in loc sa stai in casa inchisa toata ziua si sa te gandesti mai iesi si uh cu prietenii stai mai mult timp cu oamenii asculta glumele lor ceva sa-ti ocupe timpul in intregime
cred ca suferi de dragoste Ps:nu-s sigura
Daca ai prieteni pe care sa te bazezi totul va fi in regula, si nu te pierde pentru ca oamenii oricat de puternici ar fi slabesc cand vine vorba de suferinta si nu uita Oamanii isi doresc intotdeauna cea ce nu pot avea! poate daca ne-ai spune de ce suferi ne-ar fi mult mai simplu sa-ti raspundem! daca vrei imi poti trimite un mesaj
Capu sus!
pa pa

6 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Sexicika prin raspunsul ei mi-am dat seama ca nu intelege nimic despre situatie mai ales despre ce simti tu.Nu interveni lasa lucrurile asa cum sunt o sa treaca la un moment dat asteapta cateva saptamini/zile va trece durerea incet incet incet si intr-o zi vei multumi experientelor capatate din aceasta intamplare indiferent de impactul care ti la produs.

| Jerk a răspuns:

Bea

| WapSter a răspuns:

Mori, laughing... Sau daca vrei vin eu si te sinucid!

| Simonaaaaa a răspuns (pentru WapSter):

Cum naiba sa sinucizi pe cineva. A sinucide inseamna a te omora singur. Grea romana astalaughing

| WapSter a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Chiar nimeni nu a intzeles gluma? stiu romana destul de bine.

| OddJob a răspuns:

Gaseste ceva de facut ce iti place sau fa ce zice WapSter...