| Lexy ♥ a întrebat:

Nu mai inteleg nimic straight face m-am despartit de prietenul meu acum 3saptamani el a vrut asa, si acum tot el ma cauta dar nu ca sa ne impacam cica vrea sa ramanem amici, eu nu vreau ca inca mai tin la el. I-am spus sa nu ma mai caute dar nu vrea, si-m-a sunat astazi dupa alt numar si nu am stiut ca este el si i-am raspuns m-a intrebat ce fac, ce am mai facut i-am spus sa nu ma mai caute ca imi face mai mult rau si el mi-a spus ca vrea sa ramanem amici, i-am spus ca putem fi amici dar nu acum poate peste ceva timp pana imi va trece si imi voi gasi pe altcineva, si s-a enervat cica a da? vrei pe altcineva? si i-am spus tu ai vrut asa nu eu si el se jura ca nu are pe nimeni si ca nu vrea pe nimeni si l-am intrebat daca ii e greu fara mine si cica nu ii e greu dar nici nu se simte bine si ca oricum nici el nu stie ce vreastraight face si mi-a spus ca e mai bine asa sa ne jucam ca amicistraight facesi ca el se simte mai bine asa straight faceam stat 4 zile fara sa vorbim unul cu altul dupa care m-a sunat sa imi spuna ca ii e greu fara mine si ca vrea sa ma vada si cand ne-am vazut a spus ca tot amici vrea sa ramanem.Nu stiu ce sa mai cred de ce face asa i-o place sa se chinuie singur? sau. orgoliul e prea mare? fundita big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Hm, asta e ciudat. Nu avea sens comentariul tău că până găseşti pe altcineva şi probabil de asta s-a supărat. Nu-i răspunde la telefon şi dacă chiar nu poţi şi te tentează spune-i tu să rămâneţi amici şi comportă-te exact ca o prietenă te asigur că schimbarea comportamentului faţă de el( fiind mai rece) îl va durea. Dacă spune ceva cu privire la relaţia voastră spune-i că nu vrei să vorbeşti dspre trecut pentru că voi doi sunteţi prieteni şi atât. El nu ştie ce vrea nu cred că e vorba nici de orgoliu şi nici că se chinuie singur. Poţi să-l ajuţi să se chinuie dacă vrei! Baftă!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| jolie a răspuns:

Din cate spui tu nu vrea sa te piarda poate e putin confuz, vrea sa iti dea o lectie sa te suceasca dupa o parte pe alta, sau asteapta sa faci tu primul pas sa-i cazi putin in genunchi sa-i ceri iertare in general barbatii sunt orgoliosi si asta vorwinkingsucces

| Lexy ♥ explică:

@Kronstadt chiar m-ai facut sa rad pe ziua de azilaughing)

dar uneori nu e de ajuns nici macar o viata ca sa cunosti in totalitate un omwinking

| byutxa a răspuns:

Orgoliul e mare cu sigurantsa. mi se int si miewinking. Ori e prea confuz. thinking