| Stropdeploaie a întrebat:

Nu mai reusesc sa-mi fac nici o relatie! Oare de ce? Parca nici o fata nu ma mai vrea.Ok o sa ziceti ca sunt urat..Ba dar macar una urata!laughing)) Care nu se uita nici un baiat la ea!happy Mi-e rusine sa va povestesc o intamplare poate nici nu o sa ma credeti!
Am cunoscut o tipa. Bai frate nu avea dinti in gura. Era slaba parca manca odata pe luna! Jur! Mi-era teama sa o ating! Plus ca avea niste ochelari de-i acoperea toata fata!
Ne-am intalnit prima zi. Am fost si am mancat la un fast food! Bai frati si surori in Domnul!laughing Avea fata plina de maioneza ca un copil de gradinita! I-am atras atentia. Bai nepotii mei.Ce credeti ca-mi raspunde? Lasa ca ma sterg cand termin de mancat! Oricum ma mai murdaresc!laughing) A doua zi mi-a blocat nr., nu inteleg de ce! crying(
Ce sa fac, incotro sa o apuc?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

"... dar măcar una urâtă!" cu o asemenea abordare, să nu te miri. Fetele nu se clasifică doar în urâte și frumoase, nasoale... Cu toate că unele nu sunt foarte atractive din punct de vedere fizic, acestea pot să aibă anumite standarde și respect de sine. Nu sunt ele obligate să cedeze unui bărbat care le desconsideră din start.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu cat trec anii mai mult sansele scad sa gasesti una in conditii - lumea se duce pe apa sambetei incet incet. Multe vin din diaspora de la prostitutie si o sa te caute pe tine, atunci o sa-ti convina? Nu merita relatiile astea de durata, se termina si lasa gust amar. Mai bine sa ai un servici cu salariu bun sa infiezi un copil si sa ramai cu un mostenitor.

| aditimus a răspuns:

Hmm, iesi pe strada si abordeaza fete, lasa calculatorul...

| alexalx1234 a răspuns (pentru aditimus):

Majoritatea fetelor, daca nu chiar toate iau abordatul ca pe o hartuire.

| aditimus a răspuns:

Nu neaparat, poate cea care o sa iti raspunda prima o sa iasa cu tine si de acolo...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasa ca ma sterg cand termin de mancat!
Frate al meu întru Domnul. Îți dai seama ce fată deșteaptă ai ratat!
I am atras atentia.
Ei vezi, aici ai greșit. Altă dată să nu mai greșesti cu o fată așa de inteligentă ca ea!
Soluția este una singură. S-au terminat fetele?
Nu! Invită-le pe rând la fast food. Și să comandați ceva cu maioneză.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Citez: "Soluția este una singură. S-au terminat fetele? " -> 100% CORECT.
A auzit cineva de fete care sa se planga ca n-au prieteni? In schimb la baieti peste tot atat in real cat in virtual tot singuratici., vreo +30% dintre barbati o sa ramana singuri. Ok sunt multi barbati urati/amarati daca astia raman singuri hai ca se mai intelege., dar cand vezi baieti Ok din toate punctele de vedere si tot singuri.
Pe cand fetele toate au parteneri, cunosc fete de 100 kg, Urate la fata., tarancute si toate is in relatii.,

Sa avanseze japonezii cu tehnologia., sa faca odata femei-robot cat mai repede., Sau sa faca modificari genetice incat sa se nasca mai multe fete.

| Eireann a răspuns:

De ce crezi ca fetele urate au standarde mai joase decat fetele frumoase? Nu trebuie sa fii Fat Frumos dar daca esti ingrijit si imbracat OK deja ai sanse mult mai mari.

| Stropdeploaie explică (pentru Eireann):

Nu ma imbrac de la Armani dar nici ca in epoca de piatra! Pur si simplu simplu. si modest! Nu pot spune ca sunt vreo sperietoare dar nici un Fat frumos! pur si simplu normal zic eu. dar sunt asa perioade in viata.zic si eu. nu stiu ce sa mai cred.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu băieți. )))

| Stropdeploaie explică (pentru anonim_4396):

Crede ma ca am incercat dsr degeaba!))))))