| KaanNoah a întrebat:

Nu mi se mai scoala la maxim si ma termin mult mai repede cand ma masturbez. Am 16 ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Nu stiu daca are sens, dar acestea au inceput intr-o zi in care am avut febra si ma durea zona lombara, unde se afla rinichii. Ce sa fac? Sau ce a dus la aceste efecte negative?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti bolnav, nu crezi ca ar trebui sa mai stai si fara masturbare?
Ia o pauza, macar 1 saptamana si refa-te!

| pinkcoconutnut a răspuns (pentru Violleta2022):

Mania domnului se răsfrânge asupra ta

| Violleta2022 a răspuns (pentru pinkcoconutnut):

Care manie, baitel? Aia din capul tau, nu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt stari trecatoare. Dupa ce te vei intrema, vei redeveni ''apt combatant'' big grin Sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu unde a citit Ioneasca ce-a citit. Probabil pe radio sant.