| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot face sex cu prietena mea, de fiecare data cand vrem sa facem sex nu mi se scoala penisul, ce trebuie sa fac?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te bocheaza constiinta, ai fi mai fericit daca ai resoecta planul Creatoruluu si ai face sex doar dupa casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa eviti masturbarea, ca sa poti sa te vidneci de acea obsesi si in viitor, sa poti avea si erectii cu o femeie.
Masturbarea excesiva este problema care te-a adus aici, in imposibilitatea sa ai sex cu o femeie.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu m-am masturbat niciodata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci mergi la un medic UROLOG sa te consulte si sa-ti faca investigatii medicale, fiindca poti avea o problema serioasa de sanatate daca nu ai erectii, nu simti nevoia sa te masturbezi samd.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-ai masturbat niciodată?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De sculat mi se scula dar niciodata nu m-am masturbat, si fetita esti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te gandesti la motive. Probabil e de cauza psihologica atat timp cat n-ai probleme cu erectia in restul timpului, ai putea ori sa mergi la psiholog, ori sa vorbesti cu prietena ta si sa te ajute sa iti dai seama ce blocaj mental ai si ce poti sa faci ca sa-l depasesti. Poate fi orice, de la un miros la un gand recurent, la o amintire mai putin placuta de-ale tale. Medicamentele nu sunt o solutie de lunga durata, daca te gandeai la Viagra, Cialis sau altele, asa ca invata-te tu pe tine si depaseste ce nu te lasa sa te bucuri de momente frumoase alaturi de prietena ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să iei Brânca Ursului. big grin

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Sa isi faca alt iubit

| ccc839293 a răspuns:

Fa ti alta gagica varule