| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa inteleg un lucru. De ce sunt blamatii baietii care nu au sau nu-si pot gasi gagica? Oare unii nu se gandesc ca unii chiar nu pot indiferent cat ar incerca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii gândesc ca nu au cum sa incerce sa-si gaseasca. Vine de la sine, aia sunt oameni normal, de aia sunt blamati pe drept cei care isi cautã, ca doar ei cauta.

25 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ii blameaza?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru suntserios):

Oare cine? Lumea

| suntserios a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Cum ai tras concluzia asta? Ai intrebat tu toata lumea pe cine blameaza sau de ce generalizarea asta dramatica?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru suntserios):

Nu. Vorbesc doar din ce aud

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru suntserios):

Sau ar trebui sa nu mai pun intrebari cand am baut

| RAY a răspuns:

Hai sa fim sinceri si seriosi, in primul rand este aiurea sa ne plangem,oamenilor nu le plac persoanele care se plang,care gandesc negativ, omul vrea minciuni mereu sau sa auda lucruri frumoase, astfel persoanele care nu urmeaza turma falselor sperante,credinte sunt respinse,acum nici eu nu sunt de acord cu plansul, isi poti imbunatati valoarea sexuala si gasi o iubita, asa cum esti tu, multi care se plang vor iubite frumoase, isi garantez eu asta, vezi de iubite de valoarea ta

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Totusi, si eu as vrea o gagica frumoasa

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Cu toti vrem

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

E foarte ok sa apreciem ce-i frumos

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

E foarte ok sa cautam ceva care e de nasul nostru

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Aici ai dreptate

| SG1995 a răspuns:

Nu există nu poți, există doar e tâmpit și nu știi cum să tratezi cu o femeie. Pe scurt e ceva ce înveți cu timpul.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SG1995):

Ia uite cine s-a gasit sa vorbeasca, unul care a ramas virgin pana la 22 de ani. Ce ar fi sa nu-ti mai dai cu parerea, esti in necunostinta de cauza

| mentholinks a răspuns:

Sunt blamati fiindca se plang din cauza asta.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru mentholinks):

Ti se pare ca eu ma plang?

| mentholinks a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Intr-un fel da. Daca ai ajuns sa intrebi despre asta.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru mentholinks):

Serios? Fac sport de imi sar capacele, incerc sa-mi depasesc conditia

| mentholinks a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ce sa zic, foarte bine ca faci sport, e sanatos.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru mentholinks):

Asa e

| ywar a răspuns:

Uneori, cred ca nu trebuie sa te straduiesti foarte tare. Fetele/Femeile simt cand cineva (un baiat/barbat) e disperat sa fie cu cineva. Ce poti sa faci? Sa incerci sa ajungi in cat mai multe circumstante in care sa cunosti persoane, fara sa-ti propui musai sa ai o relatie. S-ar putea ca intr-o zi sa se intample. Dar trebuie sa joci la loto, altfel nu castigi.
Lasa-i pe cei ce blameaza, ignore total. Ei umbla dupa trofee. Nu-ti doresti trofee, nu-i asa?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru ywar):

Nu prea ma intereseaza sa ma bag in seama cu vreo femeie, am suferit prea mult din cauza lor in trecut.

| teo530 a răspuns:

Nu-i mai bagă în seamă.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru teo530):

Nici nu fac asta, stai linistit. Oricum nu-mi pasa de parerea celorlalti

| Subsemnatul123 a răspuns:

N-as zice ca sunt blamati, de fapt nimanui nu prea ii pasa de ei.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Exact. Ceilalti gandesc ceva de genu cum adică n-ai gagica? Cum adica nu poti aborda? Si asa mai departe