| andreirobert11755 a întrebat:

Nu simt nimic cand fac sex, sunt baiat mi am inceput viata sexuala acum 2 saptamani, am 16 ani.Am mai facut o cu iubita mea, dar nu simt nici o placere. Mi a facut si oral de mai multe ori dar totusi nu simt nimic.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de masturbat o faci?
De cate ori pe zi si ce simti?

| andreirobert11755 explică (pentru Violleta2022):

Da,prea des

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Masturbare excesiva, de aici ti se trage!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu simti cu/pentru ea.

Răspuns utilizator avertizat
| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Problema ta se poate sa aiba doua solutii. Fiind la inceput de viata sexuala, se poate sa nu fi descoperit inca exact ceea ce iti place, se poate ca partenera ta sexuala sa fie sub asteptarile tale mentale.
In aceelasi timp, poate pur si simplu nu esti atras sexual de femei, dar asta nu inseamna neaparat ca esti gay. Sunt foarte multi oameni care nu sunt atrasi de barbati dar totusi este singurul lor mod de a simti o placere sexuala. Sau poate ca esti asexual, si nu iti place sexul cu absoult nimeni. Afirmatii de genul nu pot fi facute decat dupa ce iti faci o experienta mai mare, si ajungi sa ti cunosti corpul si placerile.
Succes!

| andreirobert11755 explică (pentru YorickRosto):

Ideea e ca s-a plans de la inceput ca o doare, si ma concentrez doar pe ea, si e o teama sa nu o ranesc sau ceva.Caut sa o satisfac pe ea si ma las le mine.Ea nu prea face nimic, gen in timpul sexului parca *** mortul...

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreirobert11755):

Pe fata o doare doar daca nu ii faci un preludiu bun, care sa o relaxeze si sa o umezeasca.

Dar faptul ca tu nu simti nimic, nici macar la oral, inseamna ca tu ai o problema serioasa si este bine sa mergi la medic, pentru investigatii.

| Secret227 a răspuns:

Te salut!
Cum ai scăpat de această problemă? Și eu mă confrunt cu ea

| andreirobert11755 explică:

AM GASIT!
Excesul de masturbare e problema.Multumesc oricum pentru raspunsuri