| Anablondyi a întrebat:

Nu stiti care era episodul din copiii de la 402 in care jessie face toto felul de glume si mai facea mijot ce unii laughing dau funda la cine stie epiosu :*:LX

Răspuns Câştigător
| dudutm a răspuns:

Copii de la 402 - Catul
Il poti viziona aici: http://www.youtube.com/watch?v=30GkUL7PxYA

1 răspuns:
| robinho33 a răspuns:

Il stiu eu eee ala cand trebuie sa mearga la ziua la o colega si nu prea stia glume
si atunci s-a dus la si a cumparat o carte cu glumelaughingsi facea misto de astia din scl la astia le placea si ce zice fata asta jessy vrei sa vi la ziua mea sa zici glume si el zice dalaughing)
si vb cu nenssy si ii zice ce ma fac mai am cateva glumelaughing
ajunge la ziua la colgea si se face de ras numai avea glume si au inceput sa arunce cu rosii in el laughing