| hannaflor a întrebat:

Nu stiu care este diferenta dintre orgasm si a iti da drumul..nu imi pot da drumul in timpul sexului si nici prin masturbare.Doar cand imi apas piciorul unul peste altul simt o placere la un moment dat.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La medic.

| Szekszinator a răspuns (pentru sadrian46):

Nici in medic nu pot s-am-i dau drumu

| mihai69 a răspuns:

Băiat sau fată? În fine, teoretic nu e nicio diferență. Iar excitarea prin apropierea picioarelor este ceva normal.

| doctorandus a răspuns:

De acord cu cei care ti-au zis sa mergi la medic. In special daca ai peste 15 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog.

| rapandula a răspuns:

Orgasm masculin = ejaculare
Daca nu ejaculezi, medicuuuuul urolog neaparat. Nu stii cum e finalizarea. Sexul in sine e placut, dar ejacularea... parca ti-a pus zeul fericirii mana pe cap.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
1. Nu stiu ce varsta ai tu, daca nu stii ca orgasmul la baieti/barbati = a-ti da drumul.
E clar ca e problema medicala in cazul tau. Incearca sa consulti un psiholog cu compotente de sexologie si daca e cazul si un medic urolog.
Sanatate!

| nuivoiesăspun a răspuns:

Bună! Păi în general sunt în strânsă legătură. Orgasmul (starea de placere resimțită prin excitare) are ca urmare ejacularea (să-ți dai drumul, ieșitul spermei, dacă ești băiat). Dacă nu reușești să ejaculezi atunci ar fi bine să consulți un medic

| Szekszinator a răspuns:

Stii cand are o fata orgasm?
.
Cui pasa