| iAngel a întrebat:

Nu stiu ce reiese din chestia asta.
Am vorbit cu prietena mea la telefon si astazi vreau sa ma intalnesc cu ea, fratele ei sta cu o colega de-a mea si el are masina ca are 18 ani si o sa vina la colega mea sa o vada(colega sta aproape de mine si i-am spus prietenei mele sa vina si ea cu fratele ei)
Iubita mea mi-a spus la urma "dar mie de ce nu imi spui daca vreau sa vin? Poate vine o ruda la mine" Ca i-am spus eu la telefon "o sa vii cu fratele tau la mine si ne intalnim" si ea a spus chestia aia, pana la urma o sa vina ne vom intalni diseara dar m-a lasat cu N semne de intrebari in cap, de obicei nu spunea asa si spunea cu cel mai mare drag "super d-abia astept sa te vad".
Credeti ca ar trebui sa ma port mai rece si indiferent cu ea? Eu sunt foarte calm, intelegator, tandru, romantic, nu ridic tonul si in 3 luni nu am avut cu ea nici macar o mica cearta, credeti ca ar trebui sa fiu putin mai rece cu ea. poate nu ii este dor de mine si nu a vrut sa ma vada de a spus chestia aia
Pana la urma ne vom

3 răspunsuri:
| DyenutzzaD a răspuns:

Tu nu ar trebui sa te schimbi. poate ea astepta pe cineva atunci o prietena si nu a vrut decat sa iti atraga atentia ca atunci cand vreti sa iesiti undeva sa o anunti mai din timp(asta este parerea mea).nah acum depinde si cum se comporta ea in ultima vreme daca nu s-a schimbat.

| iAngel explică (pentru DyenutzzaD):

Nu, nu s-a schimbat, asera mi-a spus la telefon ca o sa se schimbe si o sa imi dea mai muulta atentie decat imi dadea pana acum ca sunt un baiat care merita si pe care nu vrea sa il piarda, si chestia asta care mi-a spus-o "m-a deranjat" vroiam sa ii spun la telefon "stai putin, avem ocazia sa ne vedem si tu astepti o prietena la tine acasa?" dar a spus imediat ca da, ne vom intalni

| DyenutzzaD a răspuns (pentru iAngel):

Asta insemna ca te iubeste mult...tonguesi daca nu vroia sa se vada cu tine spunea ca nu poate ca asteapta pe cineva la eawinking.