| RAY a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, mereu cand vorbesc cu o fata pe internet, eu vorbesc de plictiseala, dar in timp simt ceva pentru persoana aia, iar cand vad asta fug de persoana aia ca m-am saturat de relatii virtuale, ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cred ca petreci prea mult timp online.
http://www.internetlastpage.com/

| Oana92 a răspuns:

Opreste conexiunea la internet si iesi in lume.

| WaterDrop a răspuns:

Porneste o conversatie pe strada si du`o repede la o terasa, la masa cea mai din colt.Asa, daca vei vrea sa fugi nu vei avea pe unde atat de usor si trebuie sa continui.

| Printesa10TM a răspuns:

De ce fugi daca simti ceva?!

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Ca e pierdere de timp

| Printesa10TM a răspuns:

Da-i o sansa

| ksaoswh a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iei o pauza din vorbitul cu fetele pe internet. Nu prea am ce sa iti spun, decat sa incerci sa iti gasesti o fata in viata reala. Sau, daca mai patestii sa simtii ceva pentru o fata cu care vorbesti pe internet, incearca sa te gandesti ca aceasta realtie nu are nici un sens, nu stiu incearca sa iti repeti asta.

| AGreatMan a răspuns:

Stii ca mi se intampla si mie? E frustrant.Probabil ar trebui sa iti gasesti o fata pe care o cunosti si in realitate, poate o cuceresti happy

| Rienutza1 a răspuns:

Inchide internetul si deschide ochii afara ✌

| ComAn_LuKa_1988 a răspuns:

Laba,faci laba