| Luckan110 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred despre prietena mea,adica ea a zis ca ma place si a acceptat sa fim impreuna dar nu stiu de ce, ma evita si cateodata nici nu imi raspunde la mesaje pe Facebook.Am un sentiment ciudat ca nu ma mai place. Oare e doar timida, sau nu ma mai place?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

E posibil sa nu te mai placa si poate ii este asa sa iti zica, spune-i ca vrei sa ai o discutie seriosa cu ea legata de relatia voastra si daca nu mai vrea sa fie cu tine sa iti zica ca nu e nici o tragedie dar sa nu se mai comporte asa..Bafta!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveti mai mult de 13 ani?

| h3r a răspuns:

Voi chiar nu puteți trăi fără facebook?

| Luckan110 explică (pentru h3r):

De ce ai mai raspuns daca raspunsul tau nu are nicio legatura cu intrebarea?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil nu mai vrea sa fie cu tine si-i e greu sa-ti spuna deschis.

| grab a răspuns:

"ea a zis ca ma place si a acceptat sa fim impreuna"

cum a acceptat? ai folosit forta?
Las-o sa faca ce vrea, timp in care incearca sa cauti alta mai atenta cu tine. Doar meriti, nu?!

Răspuns utilizator avertizat