| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu de ce dar de când am încercat prima data sa fac sex și nu am avut erectie nu mi se mai scoala indiferent dacă ma uit la un film porno sau nu, când vad o fata cu forme indiferent ca e pe Facebook sau pe strada nu mi se mai scoala (asta ca de când vad o fata pe stada sau pe Facebook sau un film porno e de mai mult timp) din ce cauza? Și problema e ca dacă dinainte sa încerc sa fac sex nu mi se mai ridica când vad o fata cu forme sau un film porno nu știu de ce.

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu mai ai erectie deloc ar trebui sa mergi la medic, dar îți plac fetele?

| Alanonimdepetpu a răspuns (pentru Emma30555):

Da și asta vreau, mai am erectie nu e ca nu am deloc dar când sunt lângă o fata nu am sau încerc sa ma excit eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 a răspuns:

Dacă atunci când te săruți sau îmbrățișezi cu persoana iubită, penisul intra în erecție înseamnă că faci parte din categoria oamenilor fideli, oarecum. Ți-ai ales doar o singură "țintă".