| virusmortal a întrebat:

Nu sunt misogin da am o promblema nu cred femeia de asta m-am si despartit de fosta iubita ma mintea mereu in fetele din ziua de azi poti avea incredere? dau fundita la cel mai sincer raspuns

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu de 6 ani de zile m-am lasat de fete si duc viata in singuratate, mai bine asa decat tras la teapa

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am spus-o şi-o repet: Femeile-s femei şi asta-i o problemă de fond!

| pyma a răspuns:

Nu e chestie că eşti "femeie" sau "bărbat", nu vă mai amăgiţi cu superficialităţile astea.

| Lexy ♥ a răspuns:

Da bineinteles ca poti avea incredere probabil mai trebuie sa treaca o perioada dupa care o sa iti revi.Si eu m-am despartit de prietenul meu si momentan nu mai am incredere in nici un barbat, dar cu siguranta imi va trece, nu are rost sa pun toti barbatii la zid pentru ceea ce mi-a facut el.

| m0z0lici a răspuns:

Cand ai sa gasesti persoana potrivita, o sa simti, si vei avea si incredere, pana atunci, lumea e plina de femei false, materialiste, nesimtite, etc. sper ca nu am jignit pe nimeni happy

| alexutza_5803 a răspuns:

Cand o sa gasesti fata potrivita si o sa te iubeasca din toata inima o sa fie sincera cu tine, nu o sa te minta sub nicio privinta de frica sa nu te piarda...restul de fete... ce sa zic, majoritatea isi bat joc dar o sa le vina si lor radul stai linistit si crede-ma :Cand o sa intalnesti fata potrivita o sa vezi ca nu te va minti pentru ca te iubeste pe tine ca persoana si nu ceea ce detiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,,, imi doresc din suflet pe cineva in bratele caruia sa ma culcusesc si sa nu mai simt ori sa aud nimic ce are a face cu lumea exterioara,, un om care sa iubeasca si atat,,. am fost si eu 4 ani cu un baiat care a mintit extraordinar de multa.ar trebuii sa cred acelasi lucru despre voi? eu sper din suflet ca exista cine va si pentru mine,, cineva sa ma iubeasca pana la doamne doamne si innapoi.asa cum asi face si eu...ioana

| creatza_7850 a răspuns:

Te-ai gandit de ce te mintea? poate era reciproca faza? de exemplu eu daca nu sunt mintita, nu mint, sau incerc cel putin.totul e sa fie incredere in cuplu, altfel nu se poate.iti zic din proprie experienta din nefericire. sad