| anonim_4396 a întrebat:

Nu va enerveaza toti care se dau la voi(fetelor)chiar daca le spui "LASA-MA IN PACE!"? Cum sa scap de ei?

32 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ete na, oi fii un model tongue.
Draga mea, tuturor fetelor ne place sa fim curtate! Recunoaste si tu asta. Atata timp cat nu ai o relatie, ce-ti pasa? Dar avand in vedere faptul ca poate esti intr-o relatie, atunci ignora-i pur si simplu. Se vor plictisii singuri sa se tina dupa fundul tau. Ce vrei tu sa zici aici, nu e un chin. Ai grija ce faci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haoloolaughing) eu nu mai suport! e greu sa fi frumoasasad am patit-o de 3 ori pana acum ca sunt unii la coltzul strazii care ma opresc si au un tupeulaughing ca cica: hai sa facem sexlaughing))) si eu reusesc sa scap de ei usorbig grin le dau o bataitza compusa din: 2 palme si cu mainile cu care ma tin pe mine le iau si le intorc pana fac :aw!laughing) le-am mai zis si:ca daca va prinde gagicamiu va sparge! dar nu a functionat si apoi spun: doamne ajuta-ma sa scap de ei! si pana la urma reuseschappy dar nici nu mai veau sa mai dau ochii cu ei ca cine stie poate nu mai scapstraight face off deci ii urasc ..frate toti sunt stresantzi si si-au luat-o in cap ce dracu nu vreau asta la 15 anistraight face deci e suuper naspawinking cred ca o sa incerc sa ma fac uratalaughing eh...asa sunt toti crying(
pup!

| sowhatt a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu...sad:*

| Ingrid94 a răspuns (pentru anonim_4396):

"e greu sa fii frumoasa" de fapt e greu sa fii modesta ceea ce in vocabularul tau nu cred ca exista acest cuvant si nici semnificati lui nu iti este cunoscuta.Si sa fim seriosi nimeni nu vine la tine cu replica "hai sa facem sex" doar daca nu atragi atentia si tie vad ca iti cam place lucru asta deci in felu asta nu o sa scapi de persoanele de genu astawinking

| anonim_4396 explică (pentru Ingrid94):

Ba da sa stii caexista baieti care au apacuturi din astea si da! mereu cand ma vad imi spun: hai sa facem sex! serios! bhai fratzilor! a ajuns o tara de! frate daca asta am patit de ce naiba nu crede niemeni! parca ati fost voi acolo si puteti spune ca nu! dar de fapt ce ma chinui eu sa va explic voua! hai gata ca ma enervatzi!

| sowhatt a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te cred...multumesc de sfaturi...da nu e nevoie sa jignesti.

| anonim_4396 explică (pentru sowhatt):

In sfarsit cineva e normal la minte:X:* cu placere pentru sfaturiwinking

| vitbsk a răspuns (pentru anonim_4396):

"sa stii ca exista baieti care au apucaturi din astea"
Ştiu că există, i-am auzit şi eu cum strigau după fete.
Scuze că mă bag, dar, cred că un răspuns la întrebarea ta generală
de ce încearcă necunoscuţii să te atragă, fie în Biserica lor, fie spre păcat; ar fi: slava deşartă, prin care tu deschizi inconştient poarta ispitelor către sufletul tău.
Tocmai, de aceea, cei ce vor să te ispitească îţi gâdilă orgoliul cu vorbe mieroase.
În momentul în care vei întâlni unul suficient de versat cât şă-şi schimbe abordarea, vei cădea dacă nu, scapi de o slavă care nu ţi-e prietenă şi care te va trage după ea.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

La cat de PROST scrii esti doar o cacata la cur de vreo 13 14 ani si nu mintii ca m-am uitat la data nasterii, pun pariu ca toti aceaia sunt marlanii de pe la sate veniti cu o cursa de aia de ii zboara tabla de pe dansa, care nu au vazut COPILE ca ASTA ESTI si incep sa faca MISTO DE TINE(adica asa zic ei in sinea lor ). Fiind o tara democratica, o sa ma trezesc iar sub o ploaie de injuraturi din partea TA, asta pentru ca esti o COPILA! BAFTA.

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Dc jignesti x(?! cacata la cur e maicatawinking iar sa stii ca am 15 ani si o sa fac 16 in curand! ratatule! ce sti tulaughing unde mi-ai gasit data nasterii mahthinkinglaughing))))))))) hai ca u chiar ma enervezi si cred ca nu ai ce sa mai cauzti pe acest site smug mai bine incetai! tu ai vrut-o :d app. u esti ala din poza de profil?! ce cocalar gay estilaughing)))))) haidi pa!

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie la profilul tau asta ca nu mori proasta.Ps:imi place sa ma distrez pe seama ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau le mai poti spune : ca adaca nu ma asatzi incep sa tzip! dar la asta ai sanse doar daca nu iti pun mana la gurastraight facewinking

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai in sf-urilaughing

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

U esi prost?! eu ce zic e adevarat si nu am chief de povesti idioatewinking ce crezi ca nu exista asa cretini in ziua de azi? si nu crezi? phai cum facem hai sa-ti dau o poza cu mine si apoi te convingi dc toti ma zapacescwinking pa!

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu multumesc, poze cu maimuțica găsesc pe internetbig grin..PS:Ai un scris...14 ani nu?

| sowhatt a răspuns (pentru Demonull):

big grinlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Maimuta e maicata! esti chiar peste masura de nesimtzit! si nu, nu am 14 ani! fraiere! si dc trebuie sa comentezi uh a? eu am raspuns ca sa o ajut pe lavylove129 ok? asa ca JET!

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Na,cultură.Oribil..nu vrei sa ne si batem?

| anonim_4396 explică (pentru sowhatt):

Iar uh fa! esti chiar nesimtzita! parca ai pus o intrebare si eu nu am facut altceva decat sa iti raspund si ti-am spus cum sa procedezi ca sa scapi de ei! si crezi ca palavragesc? atunci esti chiar nasoala! dar de tine ce sa mai zic? parca spuneai ca vai toti vin dupa tinelaughing)))))))))))))) asta in visele tale! hai pa! si nu mai pune intrebari care nu sunt ajutatoare pentru tine!winking

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Mah inca nu vrei sa incetezi?! cultura o aveai tu daca nu incepeai tu cu criticilewinking ....hai pa! si pentru ce ai facut iti va parea rauuwinkingsorry

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the flooriti dau strada? apartamentul si cheia daca vrei.

| Demonull a răspuns:

Hm...cum să scapi.Păi stii tu cică indiferența doare cel mai tare.insă si nesimțirea a crescut, merg pe stradă si văd tot felul de „golanași" cum incearcă sa pară mari cuceritori cu expresii de grotă. Deci, daca nu mai merge cu indiferența treci la metode ceva mai dure.

| sowhatt a răspuns (pentru Demonull):

Ce metode? happy

| Demonull a răspuns (pentru sowhatt):

Hm ..fii vulgarălaughingNu stiu daca nu vrei sa injuri sau SA oferi palme. poți incerca să-i desfiițezi pe respectivii din 2-3 vorbe, adică să-i faci de CACA.O

| sowhatt a răspuns (pentru Demonull):

laughing deja am incercat, mai incet...laughingcateodata mi-e frica de ei la modu serios asa ca o sa am ciocu mic...happy

| Demonull a răspuns (pentru sowhatt):

Pai cu cît ești mai timidă cu atât o sa devii mai chinuită, Baftă.

| sowhatt a răspuns (pentru Demonull):

Mersi!happy

| vitbsk a răspuns:

Nu te mai îmbrăca/machia şi vopsi de o manieră, ostentativă care să transmită subliminal anumite mesaje cum că ai fi disponibilă pentru ei şi nici nu le da atenţie.
Cu un refuz, le dai apă la moară pentru că vorbeşti cu ei şi nu faci decât să îi înrăieşti, să fie şi mai nesimţiţi.
Dai impresia că vrei dar, te laşi greu, şi de aia devin şi mai insistenţi.
Mergi decent şi vei scăpa de ei.
Evită să mergi singură pentru că mulţi văd asta ca o vulnerabilitate.
Da ştiu, e vară, e cald, chestia e că ţine şi de atitudinea ta şi de felul în care alegi să te prezinţi prin ţinuta aleasă.

| sowhatt a răspuns (pentru vitbsk):

Nu ma machez si ma imbrac destul de normal, sunt de la tara iar baietii de aici sunt niste grosolani...multumesc tuturor pentru sfaturi! nu trebuie sa va certati!happy

| vitbsk a răspuns (pentru sowhatt):

Atunci, ţi-ai dat răspunsul, educaţia e problema.
Ignoră-i total.
Dacă laşi cea mai mică impresie că apreciezi purtarea lor, se vor ţine după tine.

| sowhatt a răspuns (pentru vitbsk):

big grinmultumesc!