| BybyBlondina a întrebat:

Nuj ce sa mai cred! Vineri un coleg a spus ca imi face cunostina cu un prieten de-al lui(eu singura, el la fel). Eu il mai vazusem odata dar el nu ma cunostea. Mi-a dat numarul lui, l-am sunat, am vorbit cu el si mi-a propus sa ne intalnim dupa ce vin acasa (s-a mutat in urma cu vreo 7 luni in comuna la noi). Cand ne-am intalnit el a venit la mine pentru. ca eu eram putin mai timida si stateam mai retrasa cu niste prietene, am vorbit amandoi (nu mai aveam nici un stres) mi-a spus ca i-a povestit colegul meu despre mine, ca sunt intr-adevar frumoasa, draguta dar el in seara aceia trebuia sa plece in Anglia, mi-a zis ca ii pare rau ca ne-am cunoscut asa de tarziu dar imi promita ca ma suna de acolo si mai multe. Dar altcineva mi-a spus ca a vorbit acum 6 luni cu el si era cu o fata impreuna de 3ani si fata aia e de acolo de unde statea el inainte...Nuj c sa cred...Ar fi posibil si sa se fi certat tinand cont ca a mai fost impreuna cu o fata de la noi iar cu prima nu ar mai putea tine legatura...Inca nu suntem impreuna dar nu stiu ce sa fac? Daca mai e cu alta? Voi c ziceti? fnda

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Nu mai vorbi cu el. Cauta alt baiat. Nu te stresawinking

0 răspunsuri: