| krynutzzza a întrebat:

Numai inteleg nimic cel mai bun prieten / coleg care l-am ajut foarte mult si chiar a fost gagicul meu timp de vreo 2 saptamani de cand am inceput scoala ma tot ia in bratze se uita fix la mine imi face complimente. mai e si nesimtit uneori ciupidu-ma de fund sau mai stiu eu. straight face ce vrea sa insemne asta. ca ma place?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bine tu, vezi cand te-a prinde de tata sa nu-i dai una, este normal ca iubitii sa-si prinda iubitele de tate. big grin

| Blondamea a răspuns:

Fii sigura vede cat ii e de greu dupa despartire si te vrea inapoi;
AVERTIZARE:ai grija poate ca nu place ci vrea doar sa iti dea sentimentul asta

| denysame a răspuns:

Da. dar e putin pervers acum. putea sa iti spuna direct ca te place si chestii dinastea...nu sa faca niste gesturi mhoo care le face un "fost"

| Deddu a răspuns:

Dahappy gagicul te place fatalaughing! succeshappy

| Ionutz a răspuns:

Da normal :d

| Alex4LighT a răspuns:

Ca e un pervers:d