| anonim_4396 a întrebat:

O circumferinta de 12 cm este potrivita pentru varsta de 17 ani? Asa va ramane?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, circumferinta este ok.
Oricum, penisul tau si-a incetat activitatea de crestere la 16 ani si cu ce ai acum, vei ramanane pana la batranete.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca cresterea si devoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16 ani, reiese ca cel mai probabil organul tau sexual va ramane definitiv asa cum este in acest moment. Iar in privinta grosimii penisului tau, nu este nimic de comentat deoarece se incadreaza in... normalitate. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da este potrivita aceasta circumferinta pentru varsta ta. Asa va ramane toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la 30 ani vei ajunge la circumferința 100 cm.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Da, cam asa va ramane!

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Te intreci cu calul meu!

| Adriaw48 a răspuns:

Da

| DJZombie a răspuns:

Se poate și mai bine dar probabil va mai creste puțin. Nu te îngrijora ca e totul bine