| vortex12 a întrebat:

O curiozitate,nu mai sunt virgin dar inca am preputul intact, de o luna sunt impreuna cu o fata care este virgina.inevitabil o sa ajungem si la discutia despre sex.intrebarea este sa ii spun ca sunt si eu virgin ca sa nu se simta stanjenita in timpul primului ei act sau sa ii spun ca nu astfel ar fi mai protejata si mai sigura pe ea?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O minciuna iti poate distruge relatia. Daca o minti, nu o vei mai putea privi niciodata in ochi, mereu te vei rusina si te vei simti ca ultimul nemernic. Este mult mai corect sa ii spui adevarul, daca te iubeste, nu va fi o problema. Plus ca analizele pe care trebuie sa le faci tu sunt diferite in cazul in care esti virgin si in cazul in care nu esti. Nu cred ca cineva s-ar simti in siguranta langa un mincinos.

| mihai69 a răspuns:

Ce legătură are prepuțul tău cu virginitatea, habar n-am.
Cât despre a-i spune ei sau nu... hmmmm, complicat. Teoretic e bine ca într-o relație să nu ascunzi nimic. Pe de altă parte, dacă nu e ceva serios, nu e musai să-i dezvălui tot trecutul tău. Mai bine nu-i spui nimic (ca să nu fii obligat să o minți).

| Emilian65 a răspuns:

Ce te impiedica sa-i spui ca esti virgin. Oricm, ea nu isi poate da seama daca tu esti sau nu virgin.