| RebelGun a întrebat:

O fata a zis ca vrea se combine cu mine, dar dupa examene....au trecut examenele si este cu altu, eu o iubesc ce as putea face pentru a o recuceri?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Sfatul meu este sa o lasi in pace.
O femeie cand iubeste se daruieste total, iar daca ea ti-a spus ca dupa examene se va combina cu tine si acum este cu altul, inseamna ca o ruptura mare a intervenit intre voi si ca nu mai poate fi nimic.Imi pare rau, dar sunt sincera ...doar o femeie usuratica ar putea sa faca ceva de genul, sau una nehotarata.
O zi placuta!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Ea si-a batut joc de tine!
Las-o balta si cauta pe alta ca sunt destule in lume!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu mai poti face prea mare lucru. Probabil e o fata care prefera relatiile de cateva zile. O sa o vezi peste o saptamana cu altul si tot asa. Nu trebuie sa ai incredere in astfel de fete, isi bat joc de tine.

| crina_1119 a răspuns:

Inseamna ca fata aceea nu te-a iubit sau probabil nu te iubeste. Sfatul meu : Gaseste alta deoarece daca chiar te placea examenele nu erau un motiv pentru a nu fi impreuna. bafta! fundapuppy dog eyes?

| eu991 a răspuns:

Am cunoscut si eu fete din astea... sunt cu tine la teste, teze. in cazul tau examenul. Dupa toate astea nu vorbeste cu tine, nici macar nu se uita la tine. Frate mai bine iti iei alta ca asta e viata

| RebelGun explică:

Da dar problema e ca am pus suflet ca prostu!